Trwa ładowanie...

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak zostaną rodzicami

Jak dowiedział się "Super Express", aktorska para wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak długo ukrywali radosną nowinę w tajemnicy.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak zostaną rodzicamiŹródło: ONS.pl
d2w4yha
d2w4yha

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak są razem od trzech lat. Rok temu w tajemnicy przed wszystkimi wzięli ślub. Według ustaleń tabloidu aktorka za trzy miesiące urodzi córeczkę. Warto dodać, że Sylwia przez lata była związana z architekt wnętrz i prezenterem telewizyjnym - Tomaszem Pągowskim. Para ma dziś nastoletnie dzieci. Natomiast Mikołaj ma dwóch synów ze związku z Anetą Zając, którą porzucił rok po ich narodzinach. Chłopcy mają dziś już siedem lat.

Wiosną tego roku Mikołaj Krawczyk wystąpił z pozwem przeciwko Anecie Zając. Uznał wówczas, że alimenty, które płaci jej na dzieci, nie są w całości przeznaczane na ich potrzeby. Ale nie tylko o to miał pretensje. Aktor twierdził także, że matka jego dzieci, utrudnia mu z nimi kontakt. W jego opinii, dogadanie się z byłą partnerką było możliwe tylko z pomocą sądu.

Poproszona o komentarz Anna Borkowska, która przed sądem reprezentuje Mikołaja, poinformowała "Twoje Imperium", że ze względu na to, że proces jest w toku, jej klient nie udzieli póki co żadnego komentarza.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2w4yha
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2w4yha