Trwa ładowanie...
dvkprdl

Mikołaj Krawczyk pokazał filmik z wesela. "Cieszcie się z nami"

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli w sobotę sekretny ślub i ochrzcili swoją córkę. Na ceremonię zostali zaproszeni tylko krewni i przyjaciele, którzy mogli później oglądać wygłupy pana młodego na weselu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub kościelny i ochrzcili córkę 14 września
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub kościelny i ochrzcili córkę 14 września (ONS.pl)
dvkprdl

"Dzisiaj, w obecności rodziny, przyjaciół i najbliższych złożyliśmy przysięgę małżeńską i ochrzciliśmy naszą jedyną córkę! Cieszcie się z nami! To wyjątkowy czas! Sekretny ślub!"– ujawnił Krawczyk na Instagramie. Teraz na jego profilu pojawił się filmik z wesela, na którym młoda para zaprezentowała wyjątkowy taniec.

"Cieszcie się, kochajcie, bawcie się i bądźcie szczęśliwi" – pisał aktor pod zabawnym filmikiem.

dvkprdl

Przypomnijmy, że Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak poznali się 3 lata temu na planie show "Celebrity Salon", a w 2017 r. wzięli sekretny ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Pół roku temu zostali rodzicami (oboje mają dzieci z poprzednich związków) i do końca nie zdradzali planów związanych ze ślubem kościelnym.

Krawczyk i Juszczak złożyli sobie sakramentalną przysięgę w sobotę 14 września. Ceremonia odbyła się w jednym ze stołecznych kościołów. Na weselu bawili się m.in. Olga Frycz, Antek Królikowski, Katarzyna Kalicińska i inne gwiazdy związane z serialem "Pensjonat nad rozlewiskiem", w którym występowali państwo młodzi.

Obejrzyj: WP Pilot czyli TV online za darmo! "Aż trudno oczy oderwać" (napisy)

dvkprdl

Podziel się opinią

Share

dvkprdl

dvkprdl