Trwa ładowanie...

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska planują ślub? Nie tak prędko

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski to jedna z par, która szczególnie wzbudza zainteresowanie kolorowej prasy. Tabloidy wróżą już zakochanym ślub. Sami zainteresowani wydają się mieć do przyszłości zgoła inne podejście.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska planują ślub? Nie tak prędkoŹródło: ONS.pl
dazcbtd
dazcbtd

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska tworzą parę nie tylko w "M jak miłość", ale również w realnym życiu. Zakochani nie komentują plotek dotyczących swojego życia prywatnego, unikają osobistych pytań, a wszystko, co dotyczy prywatności, zachowują wyłącznie dla siebie.

Mimo to raz po raz w mediach pojawiają się informacje na temat przyszłości pary, która, niewątpliwie, ma wobec siebie poważne zamiary.

Zobacz wideo: Roznerski o związku. "Wstajemy i razem jedziemy do pracy"

Podobno w 2019 r. aktor postanowił oświadczyć się swojej ukochanej. Choć minęło kilka miesięcy, to zakochani wciąż nie potwierdzili tej radosnej nowiny. "Fakt" dotarł jednak do informacji, że para planuje już kolejny krok. Według tabloidu trwają już przygotowania do ślubu tych dwojga.

dazcbtd

Magazyn "Party" postanowił potwierdzić prawdziwość tych rewelacji u źródła. Z informacji magazynu wynika, że entuzjastyczne doniesienia są raczej przedwczesne. Na rozbrzmiewające kościelne dzwony (o ile w ogóle wybrzmią) trzeba będzie poczekać. Zwłaszcza że aktorka nigdy nie marzyła o tym, by stanąć na ślubnym kobiercu.

Zapytana o ślubne plany, odpowiedziała krótkim komentarzem: - Dla niektórych ślub jest ważny. Dla innych ważniejsze od przyklepania czegoś w urzędzie jest budowanie szczęścia codziennego. I ja należę do tego grona – stwierdziła w wywiadzie.

dazcbtd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dazcbtd