WP

Mikołaj Roznerski przeszedł metamorfozę. Po bujnej czuprynie nie ma śladu

Gwiazdor serialu "M jak miłość" jest zupełnie łysy. Zdjęcie, którym pochwalił się na swoim profilu na Instagramie, wywołało konsternację wśród fanek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mikołaj Roznerski zmienił wygląd
Mikołaj Roznerski zmienił wygląd (ONS.pl)
WP

Mikołaj Roznerski przyzwyczaił swoje fanki do wizerunku niegrzecznego chłopca, który łamie niewieście serca. Zarówno w serialu "M jak miłość", jak i w każdej komedii romantycznej, w której możemy go zobaczyć, gra krnąbrnego przystojniaka. Wygląd amanta sprawił, że aktor z pewnością boryka się z zaszufladkowaniem. Wszystko zatem wskazuje na to, że zdjęcie, które ostatnio opublikował na swoim profilu na Instagramie, ma mu pomóc odkleić tę łatkę.

Aktor zaprezentował się w zupełnie nowym wydaniu. Na próżno szukać na jego głowie bujnej czupryny. Zamiast tego widzimy... idealnie gładką łysinę.

- Z tych wczorajszych emocji w #mjmilosc aż tak się porobiło ...😳 Nowy projekt już juz..tuż tuz☺️ ,,Kto rano wstaje ten lepiej wyglada popoludniiu,,🤪Miłego dnia pracy , szkoły ,i miłego dnia - napisał Roznerski na Instagramie (zachowano oryginalną pisownię).

WP

Zaniepokojone przemianą fanki uspokajały się wzajemnie, że na pewno chodzi o jakieś nowe wyzwanie zawodowe aktora, a nowa fryzura jest jedynie chwilowym wybrykiem. A jak wam się podoba?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP