Trwa ładowanie...

Mila Kunis i Ashton Kutcher po raz drugi zostali rodzicami

Aktorska para Mila Kunis i Ashton Kutcher doczekali się drugiego dziecka. W środę 30 listopada gwiazdy serialu „Różowe lata 70.” zostali szczęśliwymi rodzicami zdrowego chłopca. Tym samym potwierdziły się spekulacje co do płci noworodka, jakie od jakiegoś czasu pojawiały się mediach. Na razie nie wiadomo, jak Kunis i Kutcher postanowili nazwać swojego kolejnego potomka.

Mila Kunis i Ashton Kutcher po raz drugi zostali rodzicamiŹródło: AFP
d1p6rcp
d1p6rcp

O tym, że Mila Kunis i Ashton Kutcher mają mieć syna mówiło się w prasie plotkarskiej od kilku tygodni. Wszystko za sprawą niefortunnej wypowiedzi aktora, który przypadkowo zdradził płeć dziecka. Kutcher w jednym z wywiadów powiedział, że dwuletnia córeczka Wyatt Isabelle z radością wskazywała na brzuch mamy i cieszyła się na wieść o nadejściu brata. Podobno wypowiedź Kutchera nie spodobała się Kunis, która za wszelką cenę próbuje chronić swoje życie prywatne.

Mila Kunis i Ashton Kutcher są para od 2012 roku. Dwa lata później na świecie pojawiła się ich córka Wyatt. W lipcu 2015 aktorska para pobrała się. Teraz ich rodzina powiększyła się o kolejnego członka.

W październikowej rozmowie z Sethem Meyersem Kutcher przyznał żartobliwie, że liczył na narodziny drugiej dziewczynki:

Nasza córeczka jest niewiarygodna. Pomyślałem, że chciałbym mieć jeszcze jedną dziewczynkę, bo wtedy nadarzyłaby się jeszcze jedna szansa na to, by postarać się o chłopca!

d1p6rcp

Pewne jest, że Kunis i Kutcher nauczą swojego syna zaradności. Para otwarcie przyznaje, że w wychowaniu dzieci największą uwagę zwracają na to, by ich latorośle nie przywiązywały się do wielkich pieniędzy:

To kwestia nauczenia od najmłodszych lat, by wiedzieć, że mama i tata są bogaci, ale ty sam musisz dojść do takiego sukcesu – powiedziała Kunis.

d1p6rcp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1p6rcp