Trwa ładowanie...
mila kunis
Anna Pawluczuk
06-08-2018 10:09

Mila Kunis o polityce: zdarza mi się pokłócić z rodziną Ashtona Kutchera na temat Trumpa

Mila Kunis i Ashton Kutcher już od trzech lat są szczęśliwym małżeństwem. Mimo to, aktorka przyznaje że zdarza jej się prowadzić burzliwe dyskusje z rodziną męża na temat polityki Donalda Trumpa.

Mila Kunis o polityce: zdarza mi się pokłócić z rodziną Ashtona Kutchera na temat TrumpaŹródło: ONS.pl
d1xwsrh
d1xwsrh

Prawa kobiet są głównym tematem sporu Kunis i rodziny Kutchera, która popiera Donalda Trumpa. „Oboje stanowczo nie zgadzaliśmy się w pewnej bardzo konkretnej i istotnej dla mnie sprawie” – powiedziała Mila Kunis w podcaście Marca Marona – „Prawa kobiet to sprawa, która powinna być ważna dla każdego z nas.”

Gwiazda zaczęła sugerować, że sporo burzliwych rozmów w rodzinie miało miejsce przed wyborami prezydenckimi w 2016 roku i trwa do dziś. Kunis podkreślała, że według niej przez politykę Donalda Trumpa prawa kobiet są w USA poważnie zagrożone.

Już od dawna w wielu wywiadach Mila Kunis nie szczędzi słów pod adresem prezydenta Trumpa. Szczególnie zabiera głos w sprawie uchodźców, krytykując wszystkie jego wypowiedzi przeciwko Syryjskim i Meksykańskim imigrantom. Podkreśla, że jej rodzina miała bardzo podobne doświadczenia, kiedy przybyli do USA z ówczesnego Związku Radzieckiego (aktorka urodziła się w Ukraińskich Czerniowcach).

Mila Kunis słynie z tego, że dość śmiało mówi o swoich poglądach politycznych. Regularnie przekazuje pieniądze na „Planned Parenthood” – organizację, która zajmuje się edukacją seksualną i propagowaniem świadomego rodzicielstwa.

d1xwsrh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xwsrh