Trwa ładowanie...
d1a8hky

Miley Cyrus i Liam Hemsworth od dawna mieli kryzys. W sieci krąży nagranie

Na początku lipca Miley Cyrus i Liam Hemsworth zostali przyłapani na spacerze. Widać, że nie są w nastrojach i traktują się obojętnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się
Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się (Instagram.com, Fot: Miley Cyrus)
d1a8hky

Informacja o rozstaniu Miley Cyrus i Liama Hemsowrtha dla wielu była szokiem. Para postanowiła rozejść się po 7 miesiącach małżeństwa.

- Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu - można przeczytać w specjalnym oświadczeniu.

ZOBACZ: Największe "diablice" Hollywood: "Morze alkoholu, narkotyki i imprezy"

d1a8hky

Okazuje się, że kryzys w związku tych dwojga zauważalny był już od dłuższego czasu. Przez 10 lat media śledziły tę burzliwą relację i pojawiały się głosy, że to uczucie raczej nie przetrwa.

Ostatnio internauci wzięli pod lupę wideo, na którym uwieczniono ostatnie wspólne wyjście Miley Cyrus i Liama Hemswortha. Zostało ono nagrane na początku lipca.

Jak można zauważyć, już wtedy nie układało się między nimi najlepiej. Wokalistka szła za Liamem Hemsworthem i cały czas patrzyła się w telefon. Na ich twarzach widać obojętność. Nie trzymali się za ręce i nie zamienili ze sobą ani jednego słowa. Ba! Nie wymienili nawet spojrzeń, a przecież doskonale widzieli, że są obserwowani przez fanów.

d1a8hky

Kilka dni po tym nagraniu aktor wyjechał do swojego rodzinnego kraju.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d1a8hky

d1a8hky
d1a8hky