Trwa ładowanie...
miley cyrus

Miley Cyrus nie jest anorektyczką!

Share
Miley Cyrus nie jest anorektyczką!
dln4psr

Miley Cyrus ma już dość plotek na temat swojego ciała i zdrowia. Młoda gwiazda zbuntowała się, kiedy zaczęto posądzać ją o anoreksję. Przyznała, że dba o dietę, jednak nie ma to nic wspólnego z odchudzaniem.

Wszystkim, którzy nazywają mnie anorektyczką oznajmiam, że mam alergię na gluten i laktozę. To nie kwestia wagi, ale zdrowia - napisała na Twitterze.

dln4psr

Za pośrednictwem swojego profilu postanowiła wyedukować fanów w zakresie zdrowego żywienia. Głównym wrogiem według Miley jest wspomniany już gluten. A wszystko zaczęło się od zdjęcia, które Cyrus umieściła w internecie, na którym widoczna jest gwiazda wąchająca torbę z fastfoodowym jedzeniem. Nie mogę tego jeść, To pachnie jak gó..o! - podpisała dosadnie fotografię.

Miley musiała tłumaczyć się później, że to iż nie pochłania 2000 kalorii podczas jednego posiłku nie oznacza, że ma ze sobą problem. Dziewczyna zapewnia, że odżywia się normalnie, stawia jednak na zdrowe produkty.

Każdy powinien spróbować bezglutenowej diety choćby przez tydzień. To zmienia kondycje skóry na lepsze, poprawia także fizyczne i psychiczne samopoczucie. Kto raz spróbuje, będzie chciał ją później stosować - zapewnia Miley Cyrus.

Jacyś chętni, żeby spróbować?

(JMa)

dln4psr

Podziel się opinią

Share
dln4psr
dln4psr