Trwa ładowanie...
d13um0c

Miley Cyrus pokazała zdjęcie sprzed lat. Takiego widoku dawno nie było

Miley Cyrus karierę rozpoczęła od produkcji Disneya. Hannah Montana znał niemal cały świat. Nie tylko ona zawdzięcza sławę programom dla młodzieży – Jonas Brothers również zaczynało w ten sposób. Okazuje się, że Jonasi i Cyrus tworzyli kiedyś zgraną paczkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miley Cyrus pokazała zdjęcie sprzed lat.
Miley Cyrus pokazała zdjęcie sprzed lat. (Getty Images)
d13um0c

Hannah Montana dla wielu była serialem, który pamiętają z dzieciństwa. Dziewczynki siadały przed telewizorami i przeżywały wzloty i upadki ukrywającej się gwiazdy. Chłopcy zaś chcieli być jak bracia Jonas – przystojni, zabawni i utalentowani. I choć wtedy nikt nie myślał o trudach sławy, okazuje się, że idole młodzieży wspierali się w wielu różnych sytuacjach, a o ich przyjaźni zdążyliśmy już zapomnieć.

Na instagramowym profilu Miley Cyrus pojawiło się zdjęcie ze sławnymi braćmi Jonas. „Dwanaście lat temu” – napisała celebrytka. Z upływem lat cała czwórka diametralnie się zmieniła. Wydaje się, że Nick, Joe i Kevin są obecnie dojrzałymi mężczyznami, którzy, pomimo popularności, wiodą dość spokojne życie. Miley zaś co chwilę stara się swoich fanów zaskakiwać, niekoniecznie w pozytywny sposób.

d13um0c

Pamiętacie Miliey Cyrus i braci Jonas z tamtego okresu?

Podziel się opinią

Share

d13um0c

d13um0c
d13um0c