ycipk-3j4hwd

Miley Cyrus przyjęła nazwisko męża. "To był jej pomysł"

Dla jednych na zawsze pozostanie serialową Hanną Montaną. Reszta będzie ją nazywać Miley Cyrus. Ale od niedawna już się tak nie nazywa, o czym poinformował mąż gwiazdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się na planie "Ostatniej piosenki" w 2009 r.
Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się na planie "Ostatniej piosenki" w 2009 r. (Getty Images)
ycipk-3j4hwd

Liam Hemsworth gościł ostatnio w telewizyjnym talk show "Live With Kelly and Ryan". Prowadzący zapytali go o bycie świeżo po ślubie z Miley Cyrus, na co aktor zareagował sprostowaniem.

- Właściwie teraz to Miley Ray Hemsworth – powiedział Liam, który ożenił się z gwiazdą 23 grudnia 2018 r.

ycipk-3j4hwd

- Oczywiście cały czas będzie znana jako Miley Cyrus, ale przyjęła moje nazwisko i to jest świetne – dodał młody małżonek, który wcale nie musiał jej do tego namawiać. Sama wyszła z tą inicjatywą i nie było żadnej dyskusji.

Liam Hemsworth wyznał, że pierwsze tygodnie po ślubie były szalone i cały czas ma problem z przyzwyczajeniem się do nowej roli. Przede wszystkim pod względem używanych terminów. Na jednym z czerwonych dywanów zamiast powiedzieć o swojej żonie z przyzwyczajenia powiedział "moja dziewczyna".

Aby więcej tak nie mówić, ustawił sobie w telefonie specjalne "przypomnienie". 29-letni gwiazdor "Igrzysk Śmierci" wyznał, że teraz przy numerze Miley widnieje hasło "Żona".

Obejrzyj: Gwiazdy, które odnowiły przysięgę małżeńską

ycipk-3j4hwd
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3j4hwd

ycipk-3j4hwd
ycipk-3j4hwd