Miliarder nie kryje się już z nowym uczuciem. Wyprawił młodej ukochanej urodziny

Ich pojawienie się na gali Polsatu wzbudziło sporo emocji. To właśnie wtedy wyszło na jaw, że Józef Wojciechowski nie jest już ze swoją piękną żoną, Laurą Michnowicz. U jego boku pojawiła się nowa kobieta, jeszcze młodsza od swojej poprzedniczki. Beata Pruska, bo o niej mowa, właśnie pokazała pierwsze oficjalne zdjęcie z ukochanym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Pruska i Józef Wojciechowski
Beata Pruska i Józef Wojciechowski (ONS.pl)
WP

Właściciel J.W. Construction od lat gości na liście 100 najbogatszych Polaków według magazynu Forbes. W 2017 roku majątek 70-latka był wyceniany na 1,04 miliarda złotych, co dawało mu 29 miejsce w rankingu. Wojciechowski zawsze otaczał się pięknymi i młodymi kobietami. Na gali Polsatu pierwszy raz pojawił się z tajemniczą brunetką. Para nie okazywała sobie uczuć, ale było jasne, że kobieta zastąpiła 33-letnią Michnowicz u boku miliardera.

Szybko okazało się, że towarzyszka Wojciechowskiego to Beata Pruska, która występowała między innymi w programie "Damy i wieśniaczki". Do tej pory para nie obnosiła się ze swoim związkiem. Pruska na swoim profilu na Instagramie zamieszczała zdjęcia z luksusowych wakacji, ale na każdym pozowała sama. Do czasu!

WP

26 urodziny okazały się doskonałą okazją, by podzielić się ze światem nową miłością. Wojciechowski wynajął dla Pruskiej ekskluzywną restaurację w Warszawie. Z relacji Beaty wynika, że tego dnia byli tylko we dwoje.

Pod postem nie zabrakło przykrych komentarzy.

- O jejku myślałam, że to Twój Tata albo Dziadek - napisał jeden z internautów.
- Czego się nie robi dla pieniędzy - dodał inny.

Pruska zdaje się jednak nie przejmować opiniami innych i cieszy się uczuciem.

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP