Trwa ładowanie...
d3y1fjg

Millie Bobby Brown w odważnej sesji zdjęciowej. Bardzo wyrosła

Millie Bobby Brown często pojawia się na okładkach prestiżowych magazynów. Teraz pojawi się w włoskim "Vanity Fair". Aktorka znów pozuje w dosyć "dorosłym" wydaniu, a ma zaledwie 15 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Millie Bobby Brown nie jest już dzieckiem.
Millie Bobby Brown nie jest już dzieckiem. (Getty Images)
d3y1fjg

Millie Bobby Brown to odtwórczyni jednej z głównych ról w hitowym netfliksowym serialu "Stranger Things". Zaledwie 12-letnia aktorka zachwyciła wszystkich swoim talentem, a rola Nastki zapewniła jej międzynarodową rozpoznawalność. Teraz ma 15 lat, a jej kariera nabrała niesamowitego tempa.

W tamtym roku Millie Bobby Brown znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie magazynu "Time", tym samym zdobywając status najmłodszej wyróżnionej w historii tego zestawienia. Aktorka udziela się również społecznie – została ambasadorką UNICEF, dbając o zwiększanie świadomości na temat praw dzieci oraz dążenie do zmniejszenia ubóstwa wśród najmłodszych.

To nie wszystko! Millie Bobby Brown stworzyła własną markę kosmetyczną dedykowaną nastolatkom. Produkty będą walczyć z problemami młodzieńczej skóry, a ich składniki są wegańskie i nie testowane na zwierzętach.

d3y1fjg

Można śmiało stwierdzić, że Brown nie wygląda już jak mała dziewczynka, a jej najnowsza sesja zdjęciowa tylko to potwierdza.

Dojrzałą Millie uwiecznił fotograf Alex Lubomirski w sesji zdjęciowej dla magazynu "Vanity Fair Italy".

To nie pierwszy raz kiedy 15-letnia gwiazda będzie się do nas uśmiechać z okładki prestiżowego czasopisma. Pojawiła się już w "Teen Vogue'a", "Harper's Bazaar" oraz "W". Pozowała również w kampanii reklamowej Calvina Kleina.

W tym roku mieliśmy okazję zobaczyć jej debiut na dużym ekranie w filmie "Godzilla II: Król potworów". Trudno uwierzyć, że Millie Bobby Brown dopiero "rozkręca się" w świecie show-biznesu.

d3y1fjg

Podziel się opinią

Share
d3y1fjg
d3y1fjg