Trwa ładowanie...
d2xq6dm
News

Miłość jak z filmu. Zakochana Pawlikowska opowiada o poznaniu nowego partnera

Jej ostatnia książka nosi dość ironiczny tytuł jak na obecną sytuację: "Jestem szczęśliwym singlem”. Bo o ile Beata Pawlikowska jest szczęśliwa, to singlem przestała być w ubiegłym roku. Obecnego partnera poznała podczas jednej ze swoich licznych podróży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Danny Murdock dla niej przeprowadził się do Polski
Danny Murdock dla niej przeprowadził się do Polski (Instagram.com)
d2xq6dm

Los tak szczęśliwie się złożył, że spotkali się w miejscu, w którym nigdy wcześniej jeszcze nie byli. A było to już ostatnie miejsce na świecie.

- * Rok temu, jak co roku, wyjechałam na samotną wyprawę. Wybrałam ostatnie dwa kraje, w których nie byłam w Ameryce Łacińskiej – Belize i Salwador. W tym samym czasie Danny w Nowym Jorku zdecydował, że wyjedzie w podróż i wybrał dwa ostatnie kraje, w których nie był w Ameryce Środkowej – Belize i Panamę* - mówi w wywiadzie dla "Vivy”.

I o ile wyjazd do egzotycznego kraju był dla Beaty czymś normalnym, to Danny wyruszył w podróż, aby coś zmienić. Do tej pory był prawnikiem w dużej korporacji, lecz po cięciach został zwolniony.

d2xq6dm

- Wyruszyłem w podróż i wiedziałem, że po powrocie zmieni się moje życie. Ale nie sądziłem, że aż tak – przyznaje.

Podróżniczka od siedmiu lat żyła sama, a od ponad 20 lat jeździ po świecie w pojedynkę. Znana jest przy tym ze swojego zdrowego rozsądku, który nie raz uratował jej życie na krańcach świata. Jak sama twierdzi, nigdy wcześniej nie odzywała się do nieznajomych.

*- Nigdy nie zagaduję nikogo w podróży. Podróżuję sama i zawsze trzymam się z daleka od turystów. Nagle widzę kogoś, kto wsiada do samochodu tego samego co ja i z jakiegoś powodu nie mogę przestać na niego spoglądać. Kiedy dojechaliśmy do miasta i wysiedliśmy, to zobaczyłam, że cały czas fotografuje piramidy. Postanowiłam zagadać, ale nie wiedziałam jak. *

d2xq6dm

Beata podeszła do mężczyzny i zapytała czy aparat, którym robi zdjęcia, to leika (najdroższy aparat na świecie). Danny natomiast odpowiedział, że wszystkie swoje leiki (w liczbie mnogiej) zostawił w domu.

- Byłam absolutnie przekonana, że będę sama. Zaakceptował ten fakt i było mi z tym dobrze. Zawsze lubiłam oglądać romantyczne komedie. W nich bohater najczęściej spotyka wyjątkową kobietę i wszystko się zmienia. Chcę powiedzieć, że takie rzeczy zdarzają się nie tylko w filmach - śmieje się Beata w DDTVN.

Danny Murdock z Nowego Jorku przeprowadził się dla niej do Warszawy. Ona natomiast otworzyła drzwi jego domu, w którym od wielu lat mieszkała sama. Teraz oby dwoje wspólnie podróżują po całym świecie. Na pytanie o ślub Danny odpowiada: Czy ją kocham? Absolutnie i bezwarunkowo. Czy potrzebne mi są przysięgi, żeby to udowodnić? Nie.

Pawlikowska była żoną kontrowersyjnego dziennikarza i podróżnika, Wojciecha Cejrowskiego. Para rozstała się po 13 latach w 2004 r. Niedługo potem, na wniosek Wojtka sąd biskupi unieważnił ich małżeństwo.

d2xq6dm

Podziel się opinią

Share

d2xq6dm

d2xq6dm