Trwa ładowanie...
Beata Pawlikowska
29-04-2018 15:06

Miłość jak z filmu. Zakochana Pawlikowska opowiada o poznaniu nowego partnera

Jej ostatnia książka nosi dość ironiczny tytuł jak na obecną sytuację: "Jestem szczęśliwym singlem”. Bo o ile Beata Pawlikowska jest szczęśliwa, to singlem przestała być w ubiegłym roku. Obecnego partnera poznała podczas jednej ze swoich licznych podróży.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Miłość jak z filmu. Zakochana Pawlikowska opowiada o poznaniu nowego partneraŹródło: Instagram.com
d4h1awb

Los tak szczęśliwie się złożył, że spotkali się w miejscu, w którym nigdy wcześniej jeszcze nie byli. A było to już ostatnie miejsce na świecie.

- * Rok temu, jak co roku, wyjechałam na samotną wyprawę. Wybrałam ostatnie dwa kraje, w których nie byłam w Ameryce Łacińskiej – Belize i Salwador. W tym samym czasie Danny w Nowym Jorku zdecydował, że wyjedzie w podróż i wybrał dwa ostatnie kraje, w których nie był w Ameryce Środkowej – Belize i Panamę* - mówi w wywiadzie dla "Vivy”.

I o ile wyjazd do egzotycznego kraju był dla Beaty czymś normalnym, to Danny wyruszył w podróż, aby coś zmienić. Do tej pory był prawnikiem w dużej korporacji, lecz po cięciach został zwolniony.

d4h1awb

- Wyruszyłem w podróż i wiedziałem, że po powrocie zmieni się moje życie. Ale nie sądziłem, że aż tak – przyznaje.

Podróżniczka od siedmiu lat żyła sama, a od ponad 20 lat jeździ po świecie w pojedynkę. Znana jest przy tym ze swojego zdrowego rozsądku, który nie raz uratował jej życie na krańcach świata. Jak sama twierdzi, nigdy wcześniej nie odzywała się do nieznajomych.

- Nigdy nie zagaduję nikogo w podróży. Podróżuję sama i zawsze trzymam się z daleka od turystów. Nagle widzę kogoś, kto wsiada do samochodu tego samego co ja i z jakiegoś powodu nie mogę przestać na niego spoglądać. Kiedy dojechaliśmy do miasta i wysiedliśmy, to zobaczyłam, że cały czas fotografuje piramidy. Postanowiłam zagadać, ale nie wiedziałam jak.

Beata podeszła do mężczyzny i zapytała czy aparat, którym robi zdjęcia, to leika (najdroższy aparat na świecie). Danny natomiast odpowiedział, że wszystkie swoje leiki (w liczbie mnogiej) zostawił w domu.

d4h1awb

- Byłam absolutnie przekonana, że będę sama. Zaakceptował ten fakt i było mi z tym dobrze. Zawsze lubiłam oglądać romantyczne komedie. W nich bohater najczęściej spotyka wyjątkową kobietę i wszystko się zmienia. Chcę powiedzieć, że takie rzeczy zdarzają się nie tylko w filmach - śmieje się Beata w DDTVN.

Danny Murdock z Nowego Jorku przeprowadził się dla niej do Warszawy. Ona natomiast otworzyła drzwi jego domu, w którym od wielu lat mieszkała sama. Teraz oby dwoje wspólnie podróżują po całym świecie. Na pytanie o ślub Danny odpowiada: Czy ją kocham? Absolutnie i bezwarunkowo. Czy potrzebne mi są przysięgi, żeby to udowodnić? Nie.

Pawlikowska była żoną kontrowersyjnego dziennikarza i podróżnika, Wojciecha Cejrowskiego. Para rozstała się po 13 latach w 2004 r. Niedługo potem, na wniosek Wojtka sąd biskupi unieważnił ich małżeństwo.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4h1awb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h1awb
d4h1awb