Miłość, miłość... na Torwarze! Czyli koncert Walentynkowy ze Sławomirem

Już 17 lutego w Warszawie zagości uwielbiany przez publiczność Sławomir Zapała. Gwiazda Rock Polo wystąpi na Torwarze w ramach koncertu Walentynkowego. Wokalista zaśpiewa swoje największe hity, tworząc niepowtarzalną atmosferę dla wszystkich zakochanych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sławomir Zapała
Sławomir Zapała (ONS.pl)
WP

Każdy, kto marzy o Walentynkach ze Sławomirem Zapałą, powinien zarezerwować sobie sobotni wieczór na właśnie tę okazję. Brzmi jak niemożliwe? Nic bardziej mylnego! Przekonujący o "Miłości w Zakopanem" artysta, zaśpiewa o miłości w... Warszawie. Gwiazdor przywita widownię w stolicy swoimi największymi przebojami w romantycznym klimacie.

Bilety są jeszcze dostępne, a sam koncert zaplanowany jest na godzinę 19.00 na warszawskim Torwarze. Przed szumnie zapowiadanym Sławmoirem wystąpią również - After Party, Camasutra, król gór Kordian, Ellixir, Mr.Sebii.
Organizatorzy zapowiadają niezapomniane wrażenia oraz zabawę do późnych godzin wieczornych. Sam artysta informuje wielbicieli, że w tym roku Walentynki przenosimy na 17 lutego!

WP

Sławomir Zapała jest obecnie jednym z najchętniej słuchanych i najszerzej komentowanych wokalistów. Publiczność pokochała go za autentyczność, niebywałe poczucie humoru i dystans do samego siebie. Mówi się o nim "twórca, wokalista i wizjoner". I nic w tym dziwnego, bo dał początek zupełnie nowemu gatunkowi muzycznemu, jakim jest "Rock Polo". Jest to połączenie muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem. Jestem pewien, że w Walentynkowej aranżacji za sprawą piosenkarza, na scenie rozbrzmi zupełnie nowy gatunek... "Love Polo". Świadczyć może o tym fakt, iż Sławomir cieszy się niezliczoną rzeszą fanek. Chcielibyście spędzić Walentynki ze Sławomirem?

ZOBACZ TAKŻE: "Walentynki to nie najlepsza data na ślub"

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP