Trwa ładowanie...

Miranda Kerr wzięła ślub! Kim jest jej drugi mąż?

Gwiazda i jej ukochany zdecydowali się na wyjątkowo skromną, cichą uroczystość. Ceremonia miała odbyć się w tajemnicy. Nie mogło na niej zabraknąć najważniejszego gościa - syna Mirandy ze związku z aktorem Orlando Bloomem.

Miranda Kerr wzięła ślub! Kim jest jej drugi mąż?Źródło: East News
d2hxw67
d2hxw67

Modelka i miliarder pobrali się... we własnym ogródku. Choć może to za mało powiedziane, gdy posiadłość, do której ogródek należy jest warta 12 milionów dolarów. Na uroczystość młoda para zaprosiła jedynie 50 gości, więc ślub był mały, bardzo intymny.

Zakochani mieszkają razem w Los Angeles. Spotykają się od połowy 2015 roku, ale początkowo Spiegel i Kerr ukrywali związek przed mediami, ale i przed najbliższymi. Swoją nową miłość modelka przedstawiła synowi dopiero po kilku miesiącach randkowania. Chciała mieć pewność, że to poważna relacja. Finn miał wówczas 5 lat. Miranda mogła mieć wątpliwości co do Evana - mężczyzna, który majątek zbił, współtworząc aplikację Snapchat, ma dopiero 26 lat. Kerr jest od niego od 7 lat starsza.

Narzeczeni pragnęli utrzymać informacje dotyczące ceremonii w całkowitej tajemnicy i udało się. Nie wiadomo, jaką suknię miała na sobie Kerr, ani jak wyglądała uroczystość. Nieznana jest nawet lista gości.

Miranda Kerr i Evan Spiegel East News
Miranda Kerr i Evan Spiegel Źródło: East News

Co ciekawe, Orlando Bloom na ślubie i przyjęciu weselnym byłej żony się nie pojawił. W jednym z ostatnich wywiadów zapewniał, że jeśli dostałby zaproszenie (o ślubie od dawna plotkowano), nie odmówiłby sobie przyjemności goszczenia na tak ważnym wydarzeniu. Niestety, jak sam przyznał, zaproszenia nie otrzymał. Miranda i Orlando rozstali się w przyjaźni i dobre stosunki utrzymywali dla dobra syna. Na każdym kroku podkreślają, że żyją w harmonii i świetnie się dogadują.

d2hxw67

Od ich rozwodu minęły już 4 lata. Aktor i modelka pobrali się w 2010 roku. Flynn przyszedł na świat na początku 2011, ma więc już nieco ponad 6 lat. Czas na rodzeństwo?

Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia Kerr w sukni ślubnej! Na pewno prezentowała się zjawiskowo.

Miranda Kerr Instagram.com
Miranda Kerr Źródło: Instagram.com
d2hxw67
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hxw67