Trwa ładowanie...

Mirranda Kerr dba o zdrowie rodziny. Pozbywa się z domu promieniowania

Miranda Kerr jest w ciąży. O swoje zdrowie dba bardzo restrykcyjnie. Zarządziła nawet oczyszczanie domu z promieniowania elektromagnetycznego.

Mirranda Kerr dba o zdrowie rodziny. Pozbywa się z domu promieniowaniaŹródło: Getty Images
d29i7xk
d29i7xk

Modelka jest matką 2 dzieci. Jej najstarszy 8-letni syn Flynn jest owocem związku z aktorem Orlando Bloomem. Para rozstała się w 2013 r., ale wciąż utrzymują dobre relacje i wspólnie wychowują chłopca. Miranda Kerr od 2 lat jest żoną twórcy aplikacji Snapchat, Evanem Spiegielem, z którym doczekała się syna Harta.

Wkrótce narodzi się jej 3 dziecko. Modelka bardzo dba o jakość swojego życia. Jest buddystką, uprawia jogę i nie je mięsa. Wpadła też na pomysł, jak zadbać o domowe środowisko.

Zobacz też: Z tymi co się znają - Lech Janerka

Miranda Kerr w wywiadzie z "New Beauty" przyznała, że w jej domu jest zainstalowane urządzenie wychwytujące pole elektromagnetyczne w powietrzu. Na telefony komórkowe nakleja z mężem specjalne naklejki, tak aby nie emitowały złośliwego promieniowania.

d29i7xk

Aby zminimalizować wpływ działania urządzeń elektronicznych, modelka na noc wyłącza zasilanie wszystkich domowych sprzętów poza lodówką i kamerami.

Obsesyjne zachowania przejawia także w kuchni. Miranda Kerr nie korzysta z klasycznego czajnika i filtra, ale z urządzenia mierzącego poziom zasadowości płynu. Kierując się opiniami ekspertów, poważnie podchodzi do zaleceń stosowania nisko alkalicznej wody, która sprzyja trawieniu.

Jednocześnie używa w domu kadzideł i olejków eterycznych, które mogą działać alergicznie, zwłaszcza u małych dzieci. Jednak panujące w jej domu warunki Miranda Kerr ocenia jako korzystne dla całej rodziny.

d29i7xk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29i7xk