Trwa ładowanie...
d1zhvxk

Misheel Jargalsaikhan po latach. Zachwyca w bikini

Misheel Jargalsaikhan jest piękną kobietą, ale pewnie i tak większości widzom kojarzy się z roli małej Zosi Kwiatkowskiej z "Rodziny zastępczej". Misheel jest aktywna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się nowymi ujęciami ze swojego życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Misheel jest dziś piękną kobietą
Misheel jest dziś piękną kobietą (Instagram.com)
d1zhvxk

Od zakończenia nagrywania "Rodziny zastępczej" minęło 13 lat. To nie znaczy, że o bohaterach popularnego serialu Polsatu wszyscy zapomnieli. Część młodych aktorów rozwija swoje kariery poza show-biznesem. Najbardziej aktywna w branży jest Aleksandra Szwed, którą można zobaczyć już w kolejnym show - "Star Voice. Gwiazdy mają głos". A co z jej serialową siostrą, Misheel Jargalsaikhan?

Zobacz: Magdalena Narożna. "Dostaje listy od fanów z więzienia"

Misheel po "Rodzinie zastępczej" dała sobie kilka lat spokoju od mediów. W 2015 r. wróciła do show-biznesu i wzięła udział w dwóch telewizyjnych show: "Celebrity Splash" i "Taniec z gwiazdami" (w 2016 r.). W wywiadach przyznawała, że show-biznes ją przyciąga i nie może przestać, jednak nie rozwijała już kariery w telewizji.

d1zhvxk

Dziś Misheel żyje raczej z dala od medialnego zgiełku. Mało kto wie, co dzieje się u niej prywatnie. Jakiś czas temu chwaliła się, że zaczęła swoją przygodę z Mongolską Komisją Filmową.

Pewne jest, że Misheel nie brakuje fanów, którzy śledzą jej poczynania.

Jargalsaikhan dzieli się zdjęciami ze swojego życia prywatnego za pośrednictwem Instagrama.

Ostatni pochwaliła się fotką z wakacji w Turcji. Wygląda znakomicie!

Zasypały ją pozytywne komentarze od internautów.

d1zhvxk

Wygląda na to, że ostatnio Misheel dzieli czas między Polskę a Mongolię. Myślicie, że jeszcze będzie o niej głośno?

d1zhvxk

Podziel się opinią

Share
d1zhvxk
d1zhvxk