ycipk-4dcdh4

Misiek Koterski odniósł się do plotek o rozstaniu z Marcelą. Opublikował wideo

Plotki o rozstaniu Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego pojawiły się w połowie września. Teraz aktor komentuje tę sytuację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcela Leszczak i Michał Koterski
Marcela Leszczak i Michał Koterski (ONS.pl)
ycipk-4dcdh4

Marcela Leszczak i Misiek Koterski od początku wzbudzali zainteresowanie mediów. 26-letnia gwiazda "Top Model" związała się z synem reżysera "Dnia świra" na początku 2017 r. Zaledwie półtora miesiąca później zaszła z nim w ciążę. Wielu odradzało jej planowanie wspólnej przyszłości z 39-letnim aktorem, który dawniej nadużywał alkoholu i narkotyków.

Mimo to Miśkowi i Marceli udało się stworzyć związek, który wydawał się idealny. Misiek często powtarzał w wywiadach, jak bardzo kocha swoją partnerkę, a do tego często pozowali razem na ściankach.

Ale we wrześniu pojawiły się przypuszczenia, że Koterski i Leszczak nie są już razem. Przestali publikować wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych oraz obserwować się na Instagramie. A Marcela zamieściła kilka smutnych wpisów.

ycipk-4dcdh4

Teraz jednak Misiek opublikował nagranie na InstaStories. W niedzielne popołudnie wybrał się na obiad z Marcelą i synem:

- O, jaka piękna, śliczna nasza mama – komplementował partnerkę w nagraniu.

Czy myślicie, że Koterski i Leszczak nadal są razem?

Zobacz także: Misiek Koterski: "Nasz synek nie był planowany. To dar od Boga"

ycipk-4dcdh4
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4dcdh4

ycipk-4dcdh4
ycipk-4dcdh4