Trwa ładowanie...
d2jfei0
News

Miss Polski Ewa Mielnicka pokazała, jak wiele zmienia makijaż!

Aby różnica była widoczna, podzieliła się z fanami zdjęciem bez make-upu i z pełnym, profesjonalnie wykonanym makijażem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Mielnicka
Ewa Mielnicka (Instagram.com)
d2jfei0

O Ewie Mielnickiej ostatnio sporo się mówi. Niedawno 24-latka wzbudziła sensację, pojawiając się na wyborach Miss Supranational w bardzo skąpej sukience, na dodatek bez bielizny. Aferą się nie przejęła, nadal robi to, co robiła wcześniej - słowa krytyki raczej jej nie dotknęły i nie zniknęła z mediów społecznościowych.

Ostatnio na swoim instagramowym profilu zdecydowała się pokazać magię makijażu. Oczywiście na własnym przykładzie. Opublikowała zdjęcia swojej twarzy w wydaniu naturalnym oraz po metamorfozie. Dzięki kosmetykom i umiejętnościom specjalistów przeistoczyła się z ładnej, ale zwyczajnej dziewczyny w prawdziwą piękność.

Perfekcyjnie wykonany makijaż w naszym życiu może zmienić wszystko... Nie tylko nasz wygląd, ale również naszą pewność siebie i otwartość do ludzi. Najważniejsze jednak jest to, aby w każdej odsłonie akceptować siebie. Być świadomym swoich zalet, jak i, co najważniejsze, wad! Miejmy dystans do pięknych instagramowych zdjęć, zazwyczaj rzeczywistość po drugiej stronie ekranu wygląda zupełnie inaczej - napisała.

d2jfei0

Fotorelacje z podobnych przemian zawsze są hitem internetu. Kto z nas nie lubi spojrzeć na gwiazdę i zobaczyć w niej kobietę, która w niczym nie przypomina tej z czerwonego dywanu? Jak podoba wam się Mielnicka bez makijażu?

d2jfei0

Podziel się opinią

Share
d2jfei0
d2jfei0