Trwa ładowanie...

Mister Polski 2017: Jakub Kucner zwycięzcą. Kim jest najprzystojniejszy mężczyzna naszego kraju?

Znamy laureata konkursu Mister Polski 2017. Zaszczytny tytuł najprzystojniejszego mężczyzny przypadł Jakubowi Kucnerowi z Poznania. Kim jest zwycięzca?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Mister Polski 2017: Jakub Kucner zwycięzcą. Kim jest najprzystojniejszy mężczyzna naszego kraju?Źródło: ONS.pl
d1zq8t6
d1zq8t6

Wybory Mistera Polski 2017 za nami! Tegoroczną edycję konkursu wygrał Jakub Kucner z Poznania, który w finale pokonał dziewiętnastu konkurentów. Na wybiegu panowie pojawili się w kilku odsłonach. Jury miało okazję zobaczyć kandydatów do tytułu Mistera m.in. w strojach wieczorowych. Oczywiście finaliści zaprezentowali się również bez koszulek, by pochwalić się nienaganną muskulaturą. Kucner dosłownie oczarował skład sędziowski i tym samym zdobył tytuł najprzystojniejszego Polaka.

W ścisłym finale wyborów Mistera Polski 2017 Jakub Kucner rywalizował z Łukaszem Białachem, Wojciechem Samojlukiem, Kamilem Popławskim i Arkadym Zadrożnym. Pełna klasyfikacja konkursu prezentowała się następująco:

d1zq8t6

Mister Polski 2017: Jakub Kucner
I wicemister Polski 2017: Kamil Popławski
II wicemister Polski 2017: Wojciech Samojluk
III wicemister Polski 2017: Łukasz Białach
IV wicemister Polski: *Arkady Zadrożny
*
Mister Publiczności:
Jakub Kucner

Kim jest Jakub Kucner? Nowy Mister Polski ma 29 lata i pochodzi z Poznania. Kucner ukończył w swoim rodzinnym mieście Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, a także studium aktorskie oraz kurs lektorski. Tegoroczny udział w konkursie piękności dla mężczyzn nie był jego pierwszym tego typu doświadczeniem. Startował on bowiem w wyborach Mistera Polski również przed dwoma laty. Kucner na co dzień zajmuje się modelingiem, aktorstwem i prowadzeniem imprez branżowych. Na swoim koncie ma udział w kilku serialach telewizyjnych (np. "Na sygnale"). Udzielał się w grupie aktorskiej przynależącej do Centrum Kultury Zamek. Do jego pasji zalicza się aktorstwo, muzyka filmowa oraz kino. Kucner pracował podobno nad scenariuszem do własnej produkcji. Nowy Mister Polski to także zapalony sportowiec. Model chętnie spędza wolny czas np. na siłowni, a efekty treningów można podziwiać na jego Instagramowym koncie:

Co ciekawe, Jakub Kucner nie jest jedynym tegorocznym finalistą konkursu, który ma za sobą telewizyjną przeszłość. Zdobywca tytułu I wicemistera - Kamil Popławski - to uczestnik ostatniej edycji programu "Top Model". Pochodzący z Opola 20-latek nie gościł jednak specjalnie długo na ekranach naszych telewizorów i jako pierwszy uczestnik opuścił show. Jak widać, niepowodzenie to nie zniechęciło go do dalszej pracy nad sobą.

Zobacz również: Rafał Maślak o nowym Misterze Polski

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1zq8t6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zq8t6