Trwa ładowanie...
d33s2a5

Mister Supranational: Poznaj polskiego kandydata

Tomasz Zarzycki - Mister Polski 2018 - polskim reprezentantem na międzynarodowym konkursie Mister Supranational 2019. Już ma na swoim koncie Mistera Foto Supranational!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Zarzycki jest polskim kandydatem do tytułu Mistera Supranational
Tomasz Zarzycki jest polskim kandydatem do tytułu Mistera Supranational (Fot. Wojciech Buczyński)
d33s2a5

Polski kandydat ma 26 lat. Obecnie realizuje się w pracy modela. Dzięki temu zajęciu ma okazję podróżować po całym świecie. Ostatnio był na kontrakcie modelingowym w Szanghaju.

- Udział w konkursie jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Będę miał przyjemność reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej, w najbardziej prestiżowym na świecie konkursie dla mężczyzn, jakim jest Mister Supranational. To będzie dla mnie również świetna okazja na poznanie innych kandydatów z całego świata oraz ich kultur. Jako gospodarz pokażę uczestnikom, jaki piękny jest nasz kraj - mówi Tomasz Zarzycki.

Zobacz też: Festiwal Piękna 2019: Zwycięzca "Tańca z Gwiazdami” Damian Kordas poprowadzi międzynarodową galę Miss Supranational 2019!

d33s2a5

Czwarty finał międzynarodowego konkursu dla mężczyzn odbędzie się w Katowicach w sobotę - 7 grudnia o godzinie 16:15. Transmisję na żywo w Polsce przeprowadzi telewizja Polsat, a na świecie ponad 100 stacji telewizyjnych.

O tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata powalczy prawie 40 kandydatów z wszystkich kontynentów.

Galę poprowadzą dwie, wyjątkowe kobiety Davina Reeves – aktorka i Miss Nowego Jorku 2010 oraz Sandra Kubicka – polska modelka mieszkająca i pracująca w Stanach Zjednoczonych oraz uczestniczka 10. edycji programu "Dancing with the Stars.Taniec z Gwiazdami” w Telewizji Polsat.

Galę finałową Mister Supranational 2019 uświetnią swoim występem Barbara Kurdej – Szatan oraz Cleo. Panowie powalczą nie tylko o tytuł najprzystojniejszego i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy dolarów.

d33s2a5

Podziel się opinią

Share
d33s2a5
d33s2a5