WP

Młoda dziewczyna Durczoka pokazała zdjęcie nagich piersi po operacji. Kamil będzie zadowolony?

Julia Oleś od kilku miesięcy jest na językach wszystkich mediów. A to za sprawą związku z Kamilem Durczokiem, z którym poznała się w pracy. Teraz zrobiło się o niej jeszcze głośniej, a zdjęcie, które zamieściła w sieci wywołało sporo kontrowersji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Oleś pochwaliła się na Instagramie większymi piersiami
Julia Oleś pochwaliła się na Instagramie większymi piersiami (East News)
WP

Młoda partnerka dziennikarza od lat przyjaźni się z Mają Bohosiewicz, ale niedawna nie było jej jednak dane pojawić się na salonach i zaistnieć w showbiznesie. Bez wątpienia pomógł jej w tym romans z kolegą z pracy, Kamilem Durczokiem. Kiedy ich znajomość się rozpoczęła, Oleś była wówczas szczęśliwą żoną swojego męża i matką chłopca, którego pieszczotliwie nazywa "Dziedzicem".

Aktualnie Julia Oleś zajmuje się prowadzeniem bloga "Fabjulus", na którym dzieli się swoimi przemyśleniami na temat polityki czy macierzyństwa. Nawołuje także do solidarności między kobietami. Ukochana Durczoka jest również bardzo aktywna na Instagramie, gdzie ostatnio pokazała kontrowersyjne zdjęcie.

Na Instastory pokazała fotkę po operacji powiększenia biustu, na której widzimy duże, sztuczne piersi oklejone plastrami. Oleś szybko skasowała zdjęcie, ale jak wiadomo w internecie nic nie ginie. Zdjęcie udało się uwiecznić redaktorom Vogule Poland, do których blogerka napisała z wytłumaczeniem i prośbą o usunięcie fotografii.

WP

- Dziennikarka pisze do Vogule, żeby w ramach dziennikarskiej solidarności usunęło zdjęcie, które rzekomo zrobiło i wstawiło trzyletnie dziecko – napisał na Instagramie redaktor "Vogule Poland", Patryk Chilewicz.

Czy Oleś odniesie się jeszcze do swojej publikacji na Instagramie?

Instagram.com
Podziel się

ZOBACZ TAKŻE: Kamil o sobie: "Gdybym spotkał 25-letniego Durczoka to bym go bardzo nie lubił"

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP