Trwa ładowanie...
lifestyle
Merlot
21-11-2023 13:45

Młoda kobieta dwukrotnie została odesłana z pracy do domu, bo jej stylizacja była "ZBYT WYZYWAJĄCA". Lawina komentarzy

Młoda kobieta dwukrotnie została odesłana z pracy do domu z powodu rzekomo nieodpowiedniego stroju. Dziewczyna postanowiła zapytać o zdanie internautów, a w mediach społecznościowych pojawiła się lawina komentarzy. Większość osób nie widziała w jej prezencji niczego złego.

Została odesłana do domu z powodu stroju Została odesłana do domu z powodu stroju Źródło: TikTok
d4loxus
d4loxus

Pewna młoda kobieta postanowiła podzielić się na TikToku nieprzyjemną sytuacją, której ostatnio była uczestniczką. Poszła do pracy w czarnej dopasowanej sukience typu bodycon, ale strój nie spodobał się pracowniczce działu HR, która odesłała ją z tego powodu do domu. Jej zdaniem stylizacja była "rozpraszająca""odsłaniała zbyt dużo".

Identyczna sytuacja miała miejsce, gdy kobieta przyszła do pracy w liliowym topie z dekoltem w szpic i czarnych spodniach. W przypadku tej stylizacji ponoć również "rozpraszała uwagę". Pracowniczka postanowiła zasięgnąć opinii innych osób, na swoim TikToku zamieściła filmik, na którym opowiedziała zaistniałe sytuacje i zaprezentowała stroje. Nagrała również z ukrycia, jak pracowniczka HR-u mówi, że jej stój jest "bardzo rozpraszający".

Kobieta została odesłana z pracy do domu, ponieważ jej strój był "rozpraszający" i "odsłaniał zbyt dużo". Lawina komentarzy

Nagranie wywołało burzę w mediach społecznościowych. Filmik wyświetlono 23,5 miliona razy, a pod publikacją napisano ponad 70 tysięcy komentarzy. Internauci nie widzieli w strojach kobiety nic złego, jedyna uwaga dotyczyła tego, że wygląda "pięknie".

Jestem liderem HR i uważam, że twój strój jest profesjonalny i dopracowany!; Pewnie jest wściekła, że jej sympatia z pracy się na ciebie gapi; Tak, to rozprasza. Przez około 3 sekundy myślę sobie: wow, ona wygląda dziś niesamowicie. I jakoś wciąż udaje mi się wykonywać swoją pracę; Idź do prawnika; Nie mogę sobie wyobrazić działu HR, który użyłby słów "zbyt rozpraszające i ujawniające" - czytamy w komentarzach.

d4loxus

Internauci mają rację?

Została odesłana do domu z powodu stroju TikTok
Została odesłana do domu z powodu stroju Źródło: TikTok
Została odesłana do domu z powodu stroju TikTok
Została odesłana do domu z powodu stroju Źródło: TikTok
Została odesłana do domu z powodu stroju TikTok
Została odesłana do domu z powodu stroju Źródło: TikTok
d4loxus
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4loxus