Trwa ładowanie...

Mocny komentarz o ataku na Pieczyńskiego: "Był wyzywany od pedałów i pobity za zwykłą, czerwoną kurtkę!"

Znana blogerka skomentowała atak na Krzysztofa Pieczyńskiego. Aktor został zaatakowany w centrum Warszawy. Agresywny mężczyzna wyzywał go od "pedałów", a później pobił i kopał.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Mocny komentarz o ataku na Pieczyńskiego: "Był wyzywany od pedałów i pobity za zwykłą, czerwoną kurtkę!"Źródło: Facebook.com
d2bo6hg
d2bo6hg

Stanowisko w tej kwestii zajęła znana blogerka i krytyk mody, Dorota Wróblewska. Ciężko jej zrozumieć, jak może dochodzić do aktów takiej agresji. Wyznała, że sama była kiedyś świadkiem podobnej sytuacji. Wróblewska twierdzi, że żyjemy "w trudnych czasach" i powinniśmy jeszcze głośniej mówić o tolerancji.

- Myślę, że każdy powinien obejrzeć rozmowę z Krzysztofem Pieczyńskim i wypowiedzieć się na temat zaistniałej sytuacji. Aktor został zwyzywany od pedałów i pobity za zwykłą, czerwoną kurtkę. Dzięki temu, że jest to osoba publiczna to sprawa została nagłośniona. Ile jest takich sytuacji w życiu codziennym? Sama byłam świadkiem takiego zachowania. To straszne, że w dzisiejszych czasach dzieją się takie czyny - napisała Dorota Wróblewska na Facebooku.

- Żyjemy w bardzo trudnych czasach. W czasach kiedy polityka, tragedie ludzkie, orientacja seksualna i religie są instrumentem do podburzenia ludzi przeciwko sobie. Nie dajmy się sprowokować i mówmy o tolerancji głośno i wyraźnie, uczmy jej na każdym kroku.To jedna z najważniejszych lekcji, którą powinniśmy odrobić. Pamiętajmy, że milczenie popiera przemoc - dodała Wróblewska.

d2bo6hg

Sytuację, do której doszło na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie, skomentował też wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

- Pobicie Krzysztofa Pieczyńskiego to skandal. Musimy z takimi zachowaniami walczyć. Jutro poproszę o nadzór Ministerstwa Sprawiedliwości na tą sprawą - zapowiedział w środę wieczorem Patryk Jaki we wpisie na Twitterze.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2bo6hg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bo6hg