Trwa ładowanie...

Model Louisa Vuittona winnym zabójstwa swojego rywala

Dobiegł końca proces w sprawie brytyjskiego modela, oskarżonego o zabójstwo rywala po toczącym się między nimi głośnym konflikcie. Do zdarzenia doszło w styczniu. Model nie przyznał się do winy.

Model Louisa Vuittona winnym zabójstwa swojego rywalaŹródło: Materiały prasowe
d30y3o3
d30y3o3

W poniedziałek (13 sierpnia) sąd uznał George’a Koha winnego zabójstwa Harry’ego Uzoki. Koh miał dźgnąć konkurenta w serce tuż pod jego domem. Zmarły był odnoszącym sukcesy modelem, pozującym m.in. dla magazynu „GQ” i Zary. Koh natomiast pojawiał się w spotach Louisa Vuittona.

Śledczy ustalili, że Uzoka oskarżał Koha, o to, że ten próbuje go kopiować. Spór zaognił fakt, że Koh twierdził, iż przespał się z dziewczyną odnoszącego większe sukcesy modela. Pomiędzy mężczyznami narastał konflikt. Ostatecznie Koh miał wysłać do Uzoki wiadomość, w której prowokował go do bójki. Gdy doszło do spotkania, Uzoka został dźgnięty, upadł na ulicę i zmarł.

Koh nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Twierdził, ze dwa noże, które przy nim znaleziono, służyły mu do samoobrony. W toczącym się procesie przeciwko modelowi Vuittona oskarżono jeszcze dwóch znajomych Kohowi mężczyzn, którzy brali udział w zdarzeniu. Wszyscy zostaną skazani 21 września.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d30y3o3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30y3o3