Trwa ładowanie...
monica bellucci
16-09-2012 13:14

Monica Bellucci zostanie twarzą Cisowianki!

Monica Bellucci zostanie twarzą Cisowianki!
d2sq0gu
d2sq0gu

Włoska aktorka, mimo upływu czasu wciąż zachwyca urodą. Doceniają to nie tylko fani na całym świecie, ale także producenci filmowi i... reklamodawcy.

Monica Bellucci, która jest uważana za symbol klasy, wdzięku i stylu była już twarzą tak prestiżowych marek jak choćby Cartier, Dior czy Oriflame. Jak się okazuje, ikona współczesnego kina zdecydowała się wystąpić także w reklamie polskiej wody - Cisowianki Perlage! Zaskakująca informacja została potwierdzona na oficjalnej stronie:

To już potwierdzone - Monica Bellucci, światowa ikona klasy, stylu i dobrego smaku, została twarzą marki Perlage! Aktorka wystąpi w filmie reklamowym polskiej wody, który będzie można zobaczyć w telewizji na wiosnę przyszłego roku. Bellucci, porównywana jest do wielkich gwiazd z lat 50-tych i 60-tych, takich jak Sophia Loren, czy Claudia Cardinale. Jej zawodowe sukcesy idą w parze ze spełnieniem w życiu prywatnym - Monica jest szczęśliwą żoną i matką dwóch córek. Piękna Włoszka podejmuje współpracę tylko z najbardziej prestiżowymi markami, pracuje m.in. z Cartier i Dior, a od teraz także z Cisowianką Perlage.

Jesteście ciekawi efektów tej współpracy?

d2sq0gu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2sq0gu