Trwa ładowanie...
d183ssj

Monika Borzym na okładce "Playboya". Piosenkarka wzięła udział w odważnej sesji

Monika Borzym pojawiła się na okładce "Playboya". 29-letnia wokalistka soulowo-jazzowa wzięła udział w specjalnej sesji zdjęciowej zatytułowanej ”Bez kompleksów – Monika Borzym – akty i jazz”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Borzym na okładce Playboya. Piosenkarka wzięła udział w odważnej sesji
Monika Borzym na okładce Playboya. Piosenkarka wzięła udział w odważnej sesji (East News)
d183ssj

Monika Borzym – kim jest artystka?

Monika Borzym jest 29-letnią wokalistką jazzowo-soulową. Na swoim polu zdążyła osiągnąć już wiele sukcesów. Zadebiutowała albumem pt. ”Girl Talk”, zrealizowanym we współpracy z producentem Mattem Piersonem. Na swoim koncie ma już cztery albumy studyjne.

Od sierpnia 2005 do czerwca 2006 przebywała w Stanach Zjednoczonych, gdzie kontynuowała edukację ogólną oraz śpiewała w szkolnym chórze i zespole w John Hersey High School. We wrześniu zaczęła naukę na wydziale piosenki i naukę wokalistyki jazzowej w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

d183ssj

Była uczestniczką programów rozrywkowych: "SuperSTARcie" (2014) oraz "Twoja twarz brzmi znajomo" (2017).

21 maja 2010 poślubiła Makarego Janowskiego, syna Roberta Janowskiego. Po pięciu latach małżeństwa rozwiedli się.

Monika Borzym na okładce "Playboya"

Monika Borzym wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. Jej zdjęcia pojawią się w majowym wydaniu magazynu ”Playboy”, a jedno z nich trafi na okładkę. Sesja zatytułowana jest ”Bez kompleksów – Monika Borzym – akty i jazz”.

d183ssj

Wokalistka pochwaliła się swoim zdjęciem za pośrednictwem Instagrama.

„Hej. Mam na imię Monika. Mam rozmiar 40, a czasem nawet 42. Jestem na okładce "Playboya" i jestem z tego dumna. Poza okładką jestem na 10 zdjęciach wewnątrz, z czego 8 uważam za naprawdę piękne” – napisała na Instagramie Monika Borzym.

d183ssj

Podziel się opinią

Share

d183ssj

d183ssj