Trwa ładowanie...
d3m0v96
News

Monika Brodka planuje ślub!

Dziesięć lat temu Monika Brodka i aktor Jan Wieczorkowski tworzyli jedną z najgorętszych par show-biznesu, ale niestety nie doszło do planowanego ślubu, co wokalistka opisała w głośnej piosence "Miał być ślub". Od tego czasu, nauczona na błędach, Monika unikała publicznych romansów i stała się jedną z najbardziej skrytych polskich gwiazd. Jej życie prywatne było owiane tajemnicą aż do teraz!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Brodka
Monika Brodka (East News)
d3m0v96

Okazuje się, że piosenkarka od czterech lat jest związana z reżyserem teatralnym, Krzysztofem Garbaczewskim. Teraz para myśli o ślubie!

Stworzyli pełen uniesień, artystyczny związek - mówi znajomy Moniki Brodki i Krzysztofa Garbaczewskiego w rozmowie z "Faktem". _ Nauczyli się przy tym funkcjonować w rozłące, bo oboje bardzo dużo podróżują w związku z pracą_ - dodaje informator gazety.

Wokalistka w tym roku skończyła 29 lat i uważa, że przyszedł czas by się przełamać i znów pomyśleć o ślubie. Na pewno jednak nie planuje tradycyjnej ceremonii. "Fakt" twierdzi, że Monika przeciwstawi się oczekiwaniom swojej tradycyjnej, góralskiej rodziny i zamiast hucznego weseliska myśli o skromnej uroczystości za granicą. Chce uniknąć sztampy - mówi informator tabloidu.

Krzysztof Garbaczewski ONS.pl
Krzysztof Garbaczewski (ONS.pl)
Monika Brodka AKPA
Monika Brodka (AKPA)

Zobacz także #dziejesiewkulturze:

d3m0v96

Podziel się opinią

Share
d3m0v96
d3m0v96