Trwa ładowanie...
du247dt
Muzyka

Monika Brodka wyda 4 klipy w ramach międzynarodowego projektu

Piosenkarka znalazła się wśród największych gwiazd europejskiej i światowej muzyki. Wszystko za sprawą projektu "20 Before 17” organizowanego przez formę Red Bull.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Brodka wyda 4 klipy w ramach międzynarodowego projektu
(materiał prasowy/Megafon.pl)
du247dt

- W ramach "20 before 17" mamy w tym roku również piękny – dosłownie i w przenośni – polski akcent! To światowa premiera aż czterech nowych klipów Brodki równocześnie, stworzonych przez pięcioro znakomitych artystów wizualnych. Teledysk do najbardziej punkowej piosenki w dorobku Brodki, czyli "My Name Is Youth” stworzyli Aneta Grzeszykowska i Jan Smaga. "Holy Holes”, czyli najbardziej zmysłowy utwór z "Clashes” zilustrował Jan Simon. Wideo do "Funeral” przygotował Kévin Bray. Bownik natomiast zilustrował utwór "Haiti” - czytamy na stronie redbull.com.

Akcja przygotowana przez firmę produkującą napoje energetyczne ma na celu uczczenie najważniejszych muzycznych momentów z ostatnich 12 miesięcy. Ekskluzywny pokaz nieemitowanych wcześniej materiałów zostanie opublikowany przez firmę Red Bull już trzeci raz. Wszystkie produkcje pojawią się na stronie www.20before17.redbull.com.

W akcji, oprócz polskiej wokalistyki znajdziemy wiele gwiazd światowej muzyki. Swoją twórczością podzielą się m.in. Lil Wayne, Louis Baker czy kalifornijski raper, YG.

Youtube.com

ZOBACZ TAKŻE:

du247dt

Podziel się opinią

Share

du247dt

du247dt