Trwa ładowanie...
d16hq0t

Monika Goździalska pozuje nago. Zasłonił ją jedynie kieliszek

Mówi się, że jaki sylwester, taki cały nowy rok. Jeśli wierzyć tej maksymie, Monika Goździalska będzie żyła jak w raju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazda programów telewizyjnych nie bierze jeńców.
Gwiazda programów telewizyjnych nie bierze jeńców. (ONS.pl)
d16hq0t

"Cudowny koniec i początek" - napisała Monika Goździalska. A zdjęcia, które wrzuca na Instagramie są bardzo śmiałe. Najwyraźniej postanowiła zostać kolejną gwiazdą Instagrama. Zdaje się, że jest na dobrej drodze, gdyż na chwilę obecną obserwuje ją prawie 60 tys. fanów. Co prawda jest to kropla w morzu fanów Veronici Bielik, ale jeszcze wszystko przed nią!

Zyskała popularność m.in. przez program "MasterChef". Przypomnijmy, że wzięła udział w pierwszej edycji hitowej produkcji TVN i dostała się do finałowej czternastki. Spośród kulinarnych perełek okazała się być tą najsłabszą i odpadła jako pierwsza. Ci, którzy pamiętają jeszcze program "Big Brother", mogą ją kojarzyć z trzeciej edycji tego kultowego reality show, które zresztą w 2019 r. powróci na antenę.

Dziś Goździalska popularność postanowiła przenieść na social media. Tam chwali się swoimi egzotycznymi wyjazdami i sylwetką. Gwiazda programów telewizyjnych spędziła sylwestra i początek nowego roku na Malediwach. A na ostatnim zdjęciu pozuje zupełnie... nago. Zasłonił ją jedynie kieliszek szampana.

d16hq0t

Powiedzieć, że to odważny krok, to jak nie powiedzieć nic. Zdjęcie przypadło fanom do gustu i zebrało tysiące polubień.

d16hq0t

Podziel się opinią

Share

d16hq0t

d16hq0t