Trwa ładowanie...
ycipk-33b3pc

Monika Jagaciak zapozowała nago do niezwykle intymnych zdjęć. Piękna pamiątka ciąży

Monika Jagaciak parę lat temu była Aniołkiem Victoria's Secret. Gdy jej koleżanki z wybiegu wolały show-biznes, Monika postawiła na życie rodzinne i sztukę. Niedawno została mamą. Pochwaliła się niezwykłą pamiątką jeszcze z czasów, gdy była w ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Jagaciak podzieliła się bardzo intymnym zdjęciem.
Monika Jagaciak podzieliła się bardzo intymnym zdjęciem. (Instagram.com)
ycipk-33b3pc

Aniołki Victoria's Secret bywają w ciągu tygodnia na przeróżnych imprezach dookoła świata. Publikują zdjęcia z egzotycznych wakacji, z wypadów do knajp i klubów, dzielą się fotkami kolejnych stylizacji za setki tysięcy dolarów. Monika, która należała do grona Aniołków, poszła zupełne inną drogą po zakończeniu przygody z pozowaniem dla bieliźnianej marki.

Zobacz: Ewa Minge "W łóżku z Oskarem": Modelka po latach powiedziała mi, że ją skrzywdziłam

ycipk-33b3pc

Jagaciak kilka miesięcy temu została mamą. Od momentu, gdy podzieliła się informacją, że jest w ciąży, publikowała intymne, pełne ciepła zdjęcia na Instagramie. Nie ma w nich krzty kiczu czy przesadnego eksponowania wdzięków. Oj nie, modelka pokazuje swoje prawdziwe, niepoprawiane w Photoshopie ciało i zachęca do naturalności.

Ostatnie zdjęcie, jakim podzieliła się polska modelka, zdecydowanie się wyróżnia.

Monika pozuje kompletnie nago na tle czerwonego materiału. Zdjęcie powstało, gdy Monika była już w zaawansowanej ciąży. Drugie to już zbliżenie na ciało modelki. Nie jest tak idealne, jak wtedy, gdy pozowała na wybiegu. I o to chodzi.

ycipk-33b3pc

Jagaciak na Instagramie jest księżniczką naturalności. Uświadamia internautów, że warto akceptować swoje ciało takim, jakie jest. Niezależnie, czy w brzuchu właśnie dojrzewa bobas, czy ma się niedoskonałości, czy nadmierne kilogramy.

Instagramowy profil Moniki polecamy wszystkim tym, których męczą już wystylizowane do bólu gwiazdy, które wyglądają aż nadto idealnie na zdjęciach.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-33b3pc

ycipk-33b3pc
ycipk-33b3pc