Trwa ładowanie...

Monika Kuszyńska pomaga w odbudowie domu sąsiadów. Ma wielkie serce

Monika Kuszyńska znana jest nie tylko z wyjątkowego głosu i urody, ale również z wielkiego serca wrażliwego na krzywdę innych. Teraz zdecydowała się pomóc własnym sąsiadom.

Monika Kuszyńska pomaga w odbudowie domu sąsiadów. Ma wielkie serceŹródło: East News, fot: East News
d3u09uc

Monika Kuszyńska od lat angażuje się w akcje charytatywne, które pomagają ludziom w trudnych momentach ich życia. Choć jej kariera znów nabiera pędu, a przy tym jest mamą dwójki małych dzieci, to wciąż nie przestaje zaskakiwać. Teraz wokalistka zaangażowała się w pomoc osobom z miejscowości, w której mieszka. Poszkodowani to jej sąsiedzi z Tuszyna pod Łodzią, którzy stracili dom w wyniku eksplozji gazu.

- Tak naprawdę bez tej całej pomocy ze strony Caritasu, Moniki Kuszyńskiej, która cały czas trzyma kciuki i ludzi, to kredyt, który otrzymaliśmy i tak nie pokryłby kosztów - powiedział Tomasz Rożej, właściciel domu.

Rodzina z Tuszyna powoli wkracza w etap wykończeniowy. Cały proces budowy mocno się przeciągnął, bo trudno było im znaleźć ekipę, która miała wolny termin do pracy. Na szczęście wszystko zmierza ku finałowi i już wkrótce rodzina znów będzie na swoim.

ZOBACZ WIDEO: Monika Kuszyńska opowiada w kościele o życiu po wypadku

Monika Kuszyńska pomogła w zbieraniu funduszy. Apelowała o to mediach, dzięki czemu wsparcie okazali nie tylko najbliżsi, ale również fani wokalistki. Efekt zaskoczył samych poszkodowanych.

- Wszyscy, cała lokalna społeczność, chce im pomóc. Zachęcam abyście wpłacali, ile możecie, żeby pomóc tym ludziom odbudować ich życie i stanąć na nogi. Jednocześnie bardzo dziękuję tym, którzy już dołożyli swoją cegiełkę - napisała Monika.

d3u09uc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3u09uc