Monika Kuszyńska urodziła! Wiemy jak nazywa się dziecko gwiazdy!

Mąż piosenkarki Moniki Kuszyńskiej obwieścił na swoim profilu na Facebooku radosną rodzinę. Muzyk poinformował, że na świecie właśnie pojawił się ich synek. Zobaczcie zdjęcie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Kuszyńska urodziła! Wiemy jak nazywa się dziecko gwiazdy!
(AKPA)

W jednym z wywiadów wokalistka wyznała, że bardzo chciałaby zostać mamą. Przez wiele lat piosenkarka starała się zajść w ciążę i w końcu udało jej się spełnić swoje marzenie. Informację tę udało im się skutecznie zataić przed mediami. Teraz okazuje się, że Jakub Raczyński i Monika Kuszyńska zostali rodzicami. Szczęśliwą nowiną pochwalił się mąż gwiazdy za pomocą portali społecznościowych. Na swoim profilu na Facebooku napisał: "Od dziś na Ziemi nasz syn Jeremi".

Facebook.com
Podziel się

Przypominamy, że para pobrała się w 2011 roku. Monika Kuszyńska poznała swojego męża w zespole Varius Manx, w którym to Jakub Raczyński był saksofonistą. Rok przed wypadkiem samochodowym, w wyniku którego wokalistka straciła władzę w nogach, muzyk odszedł z zespołu. Skontaktował się z Moniką dwa lata po tragedii, jednak nie od razu zostali parą. Mąż pomógł artystce w powrocie do śpiewania. Kuszyńska do końca nie traciła nadziei, że kiedyś dane jej będzie zostać matką.

AKPA
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.