Trwa ładowanie...

Monika Mazur już po ślubie. Dziennikarka i aktorka wyszła za mąż we Wrocławiu

Monika Mazur jest już po ślubie. 27 lipca 2019 r. przysięgała miłość i wierność swojemu partnerowi, Tomaszowi Chrapuście.

Monika Mazur już po ślubie. Dziennikarka i aktorka wyszła za mąż we WrocławiuŹródło: ONS.pl
d3pxouy
d3pxouy

Monika Mazur to dziennikarka Telewizji Polskiej (prowadzi program "Lajk!" razem z Mateuszem Szymkowiakiem) i aktorka, którą możemy oglądać w serialu "Na sygnale". Od dłuższego czasu Mazur jest związana z Tomaszem Chrapustą, reżyserem filmowym. Poznali się na studiach w Krakowie. Oboje mają po 28 lat, zaręczyli się w 2016 r., a od prawie roku szykowali się do ślubu. Panna młoda w Warszawie szukała upragnionej kreacji ślubnej, ale sama uroczystość odbyła się we Wrocławiu.

O tym, że Mazur nie jest już panną można dowiedzieć się z oficjalnego instagramowego konta programu "Pytanie na śniadanie": "Tylko u nas! Monika Mazur - prowadząca 'Lajk!; i gwiazda serialu 'Na sygnale' została żoną. Jej wybrankiem jest aktor i reżyser Tomasz Chrapusta. Para powiedziała sobie sakramentalne TAK we Wrocławiu. Właśnie zaczyna się wesele - wspanialej zabawy. A więcej opowie jutro Małgorzata Tomaszewska w naszym cyklu Czerwony Dywan! Mateusz Szymkowiak, uściskaj MŁODĄ PARĘ! Bawcie się wspaniale. Autorem sukni ślubnej jest Maciej Domański".

Panna młoda poszła do ślubu w białej sukni zdobionej koronką, w ręku trzymała bukiet kwiatów w jasnych kolorach. Projektant pracował nad kreacją (razem z Mazur) przez blisko rok.

Pan młody zadał szyku w iście hollywoodzkim stylu - zdecydował się na czarno-biały, szykowny zestaw. Nie zrezygnował z charakterystycznego dla siebie zarostu.

d3pxouy

Ślub i wesele odbyły się w rodzinnym mieście Mazur, Wrocławiu. Goście zaliczyli rejs po Odrze, a młoda para szalała na motorówce. Pogoda dopisała, podobnie jak humory gości. Wśród nich nie zabrakło gwiazd znanych z polskiego show-biznesu.

Na InstaStory Mateusza Szymkowiaka, Izabeli Zwierzyńskiej i jej męża oraz Joanny Kuberskiej można znaleźć filmy i krótkie filmiki z wesela.

Izabela Zwierzyńska Instagram.com
Izabela Zwierzyńska Źródło: Instagram.com
Monika Mazur i Tomasz Chrapusta - od 27 lipca 2019 r. są małżeństwem ONS.pl
Monika Mazur i Tomasz Chrapusta - od 27 lipca 2019 r. są małżeństwem Źródło: ONS.pl
d3pxouy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pxouy