ONS.pl

Agnieszka Kwiatkowska, 27 lipca 2019 19:36

Monika Mazur już po ślubie. Dziennikarka i aktorka wyszła za mąż we Wrocławiu

Tweetnij Komentuj

Monika Mazur jest już po ślubie. 27 lipca 2019 r. przysięgała miłość i wierność swojemu partnerowi, Tomaszowi Chrapuście.

Monika Mazur to dziennikarka Telewizji Polskiej (prowadzi program "Lajk!" razem z Mateuszem Szymkowiakiem ) i aktorka, którą możemy oglądać w serialu " Na sygnale ". Od dłuższego czasu Mazur jest związana z Tomaszem Chrapustą, reżyserem filmowym. Poznali się na studiach w Krakowie. Oboje mają po 28 lat, zaręczyli się w 2016 r., a od prawie roku szykowali się do ślubu. Panna młoda w Warszawie szukała upragnionej kreacji ślubnej, ale sama uroczystość odbyła się we Wrocławiu.

O tym, że Mazur nie jest już panną można dowiedzieć się z oficjalnego instagramowego konta programu " Pytanie na śniadanie ": "Tylko u nas! Monika Mazur - prowadząca 'Lajk!; i gwiazda serialu 'Na sygnale' została żoną. Jej wybrankiem jest aktor i reżyser Tomasz Chrapusta. Para powiedziała sobie sakramentalne TAK we Wrocławiu. Właśnie zaczyna się wesele - wspanialej zabawy. A więcej opowie jutro Małgorzata Tomaszewska w naszym cyklu Czerwony Dywan! Mateusz Szymkowiak, uściskaj MŁODĄ PARĘ! Bawcie się wspaniale. Autorem sukni ślubnej jest Maciej Domański".

Panna młoda poszła do ślubu w białej sukni zdobionej koronką, w ręku trzymała bukiet kwiatów w jasnych kolorach. Projektant pracował nad kreacją (razem z Mazur) przez blisko rok.

Pan młody zadał szyku w iście hollywoodzkim stylu - zdecydował się na czarno-biały, szykowny zestaw. Nie zrezygnował z charakterystycznego dla siebie zarostu.

Ślub i wesele odbyły się w rodzinnym mieście Mazur, Wrocławiu. Goście zaliczyli rejs po Odrze, a młoda para szalała na motorówce. Pogoda dopisała, podobnie jak humory gości. Wśród nich nie zabrakło gwiazd znanych z polskiego show-biznesu.

Na InstaStory Mateusza Szymkowiaka, Izabeli Zwierzyńskiej i jej męża oraz Joanny Kuberskiej można znaleźć filmy i krótkie filmiki z wesela.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Tagi: monika mazur śluby gwiazd na sygnale Tomasz Chrapusta

Komentuj artykuł

Wybrane dla Ciebie

< Przejdź na wp.pl
Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę prywatności .