Trwa ładowanie...

Monika Miller odpowiedziała hejterowi. Zamieścił złośliwy komentarz po śmierci jej ojca

O śmierci Leszka Millera Jra poinformowała jego córka, Monika Miller, na swoim profilu na Instagramie. W komentarzach pod postem niestety znalazły się bezmyślne komentarze.

Share
Monika Miller odpowiedziała hejterowi. Zamieścił złośliwy komentarz po śmierci jej ojca
Źródło: Materiały prasowe
d3cj94b

W krótkim wpisie wytłumaczyła fanom, że tymczasowo nie będzie aktywna w mediach społecznościowych. - Przepraszam was wszystkich... Nie jestem wstanie teraz prowadzić swojego instagrama. Obiecuję że wrócę kiedy sobie z tym wszystkim poradzę... You can finally rest in peace now Dad... – napisała.

W komentarzach szybko pojawiły się składane przez internautów kondolencje i wyrazy współczucia. Wielu fanów podkreślało, że są z Moniką myślami. Znaleźli się jednak i tacy, którzy nawet w takiej chwili nie omieszkali zamieścić niestosownych komentarzy, zarzucając jej zachowanie "pod publiczkę". Jeden z nich napisał nawet złośliwie - Precz z komuną.

Dziewczyna nie wytrzymała tej zaczepki i odpowiedziała dosadnie: - Ty masz coś z głową? - odpisała. Na szczęście zdecydowana większość internautów skrytykowała ostro hejterów za niestosowne komentarze, okazując Monice Miller wsparcie w trudnej chwili.

d3cj94b

Podziel się opinią

Share
d3cj94b
d3cj94b