Trwa ładowanie...
d2rvt0q

Monika Miller pochwaliła się metamorfozą. Schudła kilkanaście kilogramów

Wnuczka Leszka Millera nie tylko nie boi się pokazywać odważnych zdjęć w sieci, ale od czasu do czasu pokazuje stare zdjęcia, na których wyglądała jeszcze inaczej. Ostatnio wyjawiła fanom, że dzisiejszą figurę zawdzięcza temu, że schudła 17 kg.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Miller pokazała zdjęcie sprzed metamorfozy
Monika Miller pokazała zdjęcie sprzed metamorfozy (ONS.pl)
d2rvt0q

Monika Miller do tej pory zwracała uwagę internautów głównie za sprawą swoich licznych tatuaży. 23-latka nie ukrywała też, że poza tatuażami ingeruje w swoją urodę. Ostatnio pochwaliła się, że powiększyła usta i wypełniła policzki. Dziś jej wizerunek jest pieczołowicie dopracowany.

   Instagram.com

- Dużo osób które poznały Mnie dopiero po Mojej przemianie mówią teraz, że w sumie nie ma takiej dużej różnicy i nie musiałam się wcale odchudzać. Natomiast osoby które widziały mnie w tym stanie na żywo do tej pory nie mogą uwierzyć w to jak bardzo się zmieniłam. Teraz widzę że największa różnica zachodzi w Nas i tylko My widzimy jak dużo przeszliśmy i jak bardzo zmienia się postrzeganie nas przez osoby nowo poznane jak i osoby, które znają nas od dawna. Najważniejsze powinno być dla Nas to jak odbieramy sami siebie i to, że żadna inna opinia nigdy nie będzie wstanie nas złamać – napisała pod zdjęciem (zachowano oryginalną pisownię).

d2rvt0q

Musimy przyznać, że my także chwilę przyglądaliśmy się, by zobaczyć różnicę. A wy co sądzicie, przeszła dużą metamorfozę?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d2rvt0q

Podziel się opinią

Share

d2rvt0q

d2rvt0q