Trwa ładowanie...
d4fu1dp

Monika Miller zmieniła fryzurę? Blond włosy zastąpiły tęczowe pasemka

Monika Miller występuje obecnie w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Kontrowersyjna uczestniczka show właśnie przefarbowała włosy. Dodała im trochę koloru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Miller coraz lepiej radzi sobie w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"
Monika Miller coraz lepiej radzi sobie w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" (East News, Fot: Artur Zawadzki/REPORTER)
d4fu1dp

Monika Miller jest kolorowym ptakiem 10. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Partnerem Moniki Miller w show jest zdobywca Kryształowej Kuli z poprzedniej edycji, Jan Kliment, któremu towarzyszyła niewidoma Joanna Mazur.

Czy Monika Miller i Jan Kliment będą w finale? Jest to całkiem możliwe, ponieważ Monika Miller coraz lepiej radzi sobie na parkiecie. Być może jest to spowodowane faktem, że w każdy piątkowy wieczór na widowni pojawia się jej dziadek, Leszek Miller.

Młodą instagramerkę wyróżniają liczne tatuaże, a także długie blond włosy, które Monika ostatnio przefarbowała. Zdecydowała się na tęczowe pasemka, które podkreślają jej urodę. Co sądzicie o tej metamorfozie?

d4fu1dp

Podziel się opinią

Share

d4fu1dp

d4fu1dp