ycipk-3a10i7

Monika Olejnik i Pedro Almodovar na wspólnych zdjęciach. Spotkali się w Wenecji

Na festiwal filmowy w Wenecji zjechało mnóstwo gwiazd kina, a także dziennikarzy. Monice Olejnik udało się spotkać i zrobić sobie zdjęcia z Pedro Almodovarem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monice Olejnik udało się zrobić sobie zdjęcie z Pedro Almodovarem
Monice Olejnik udało się zrobić sobie zdjęcie z Pedro Almodovarem (Forum)
ycipk-3a10i7

W Wenecji trwa właśnie 76. Międzynarodowy Festiwal Filmowy. To kolejne wielkie wydarzenie w świecie kina, na którym pojawia się mnóstwo gwiazd. Reżyserzy, aktorzy, kompozytorzy będą walczyli o statuetki Złotych Lwów.

Jednym z najważniejszych współczesnych reżyserów, który pojawił się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, jest Pedro Almodovar promujący swój najnowszy film "Ból i blask". To autobiograficzny dramat z rewelacyjną rolą Antonio Banderasa.

Wśród polskich dziennikarzy na festiwalu pojawiła się Monika Olejnik. Dziennikarce prowadzącej "Kropkę nad i" udało się zrobić sobie zdjęcia z Almodovarem. Fotografiami pochwaliła się na Instagramie.

ycipk-3a10i7

Pod zdjęciami Moniki Olejnik i Pedro Almodovara pojawiły się same pozytywne komentarze: "Zazdroszczę", "Perfect match", "Zazdrość".

Naszą uwagę zwróciła również stylizacja Moniki Olejnik. Błyszcząca spódnica za kolano została zestawiona z czarnym topem i dodatkami w stonowanych kolorach, wśród których dominują wspomniana czerń, brąz i złoto.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3a10i7

ycipk-3a10i7
ycipk-3a10i7