Trwa ładowanie...
monika ordowska

Monika Ordowska imprezuje z mężem. Pokazała gorące zdjęcie

Monika Ordowska ułożyła sobie życie na nowo. Świeżo upieczona żona spędziła z mężem szaloną noc w Las Vegas.

Share
Monika Ordowska imprezuje z mężem. Pokazała gorące zdjęcie
Źródło: ONS.pl
d319tjk

Była partnerka Piotra Zelta, dzięki ich związkowi zdobyła medialną rozpoznawalność. Widocznie tylko na tym jej zależało, skoro posunęła się do tego, aby okłamać aktora w kwestii ojcostwa jej córki. Gdy prawda wyszła na jaw, Piotr Zelt potrzebował terapii.

Po 5 latach od ich rozstania oboje znaleźli szczęście u boku nowych partnerów. Piotr Zelt od kilku lat spotyka się z Katarzyną Krawczyk, ale nie pojawia się z nią publicznie tak często, jak za czasów związku z młodszą o 20 lat modelką. Natomiast Monika Ordowska niedawno wzięła ślub na Hawajach. O jej partnerze wiadomo tylko tyle, że jest obcokrajowcem i nosi imię Kevin.

Zobacz: Zelt o byłej kochance: brakowało trzeźwego osądu

Modelka jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. To za jego pośrednictwem chwali się swoją metamorfozą. Wystarczy jeden rzut oka na jej obecne zdjęcia oraz te sprzed kilku lat, aby dostrzec wiele zmian. Monika Ordowska nadal lubi eksponować swoje wdzięki i ustatkowanie się chyba nic w tej kwestii nie zmieni. Poza tym, że ostatnio kobieta zaczęła pozować z mężem.

Na ostatnim zdjęciu Monika Ordowska pokazała się z ukochanym w zaciemnionym wnętrzu klubu w Las Vegas. 30-latka zarzuciła nogę na mężczyznę i posłała mu całusa. Widać, że młode małżeństwo wciąż nie może się nacieszyć swoim towarzystwem.

d319tjk

Podziel się opinią

Share
d319tjk
d319tjk