Trwa ładowanie...

Monika Zamachowska oceniła współpracę z nowym prowadzącym "Pytania na śniadanie"

Monika Zamachowska w jesiennym sezonie programu “Pytanie na śniadanie” zyskała nowego partnera. Dziennikarka skomentowała, jak układa się ich współpraca.
Share
Monika Zamachowska jest prowadzącą "Pytania na śniadanie" od 2013 r.
Monika Zamachowska jest prowadzącą "Pytania na śniadanie" od 2013 r.Źródło: AKPA
dubxpsl

Jeszcze przed wakacjami Monika Zamachowska współprowadziła poranne show razem z Michałem Olszańskim. Według oficjalnego oświadczenia TVP decyzja ta była motywowana coraz młodszą widownią, która wymaga bardziej energicznych prowadzących. Jednak przypuszcza się, że miało to związek z komentarzem Olszańskiego po przeprowadzeniu wywiadu w programie z Jarosławem Kaczyńskim.

ZOBACZ WIDEO: Monika Zamachowska o kulisach nowych odcinków "Europa da się lubić"

Podczas konferencji ramówkowej TVP zapytaliśmy Monikę Zamachowską o zmianę partnera w "Pytaniu na śniadanie". Nowym prowadzącym został Aleksander Sikora.

dubxpsl

- O Olku chętnie porozmawiam, bo to super gość, ale nie mówmy o nim w kontekście zmian. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy chemia z nim jest lepsza, czy gorsza niż z Michałem, bo tych dwóch, wspaniałych prowadzących nie da się porównać. (...) Bardzo nie chciałabym, aby do Olka przylgnęła łatka, że jest zamiast kogoś, tak jak bardzo nie chciałabym, żeby poszła w świat informacja, że Michał został kimś zastąpiony. Bo Michał jest niezastąpiony - powiedziała w rozmowie z WP.

Po pierwszych odcinkach na żywo z Aleksandrem Sikorą dziennikarka entuzjastycznie podsumowała ich współpracę. "No i co ja poradzę, że uwielbiam z nim pracować? Czuję wielki komfort, wiem, że jest przygotowany, że uratuje mnie w potrzebie. Mogę spokojnie usiąść i posłuchać ciekawych historii. Wiem, że gramy do jednej bramki" - napisała na Instagramie.

To nie jedyna zmiana w "Pytaniu na śniadanie". W porannym programie pojawiła się nowa para prowadzących: Edyta Herbuś i Mateusz Grędziński. Duet sprawdził się już przed kamerami podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach.

dubxpsl

Podziel się opinią

Share
dubxpsl
dubxpsl