Trwa ładowanie...

Monika Zamachowska pokazała mamę. "Pięknie i dostojnie"

Monika Zamachowska wybrała się z mamą do Teatru Polskiego we Wrocławiu, gdzie zrobiono im wspólne zdjęcie. "Obie panie z klasą" – zachwycali się fani na Instagramie.

Monika Zamachowska pokazała mamę. "Pięknie i dostojnie"Źródło: ONS.pl
d33flcu
d33flcu

Monika Zamachowska zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z mamą, Barbarą Trzeciak-Pietkiewicz. Obie panie są ze sobą bardzo blisko, spędzały nawet rodzinne wakacje w Trójmieście. Ale nie zawsze tak było. - Nadrabiamy stracony czas – mówiła Zamachowska w wywiadzie dla "Party". - Nigdy nie byłyśmy "psiapsiółkami". Mama musiała być matką i ojcem, bo rodzice rozstali się, gdy byłam bardzo mała –dodała gwiazda telewizji.

Monika Zamachowska i Barbara Trzeciak-Pietkiewicz wybrały się do teatru we Wrocławiu, bo właśnie tam mieszka teraz mama dziennikarki.

d33flcu

- Mama przeszła na emeryturę i wróciła do Wrocławia, gdzie mieszkał także mój brat. Po jego śmierci miała niewyobrażalnie trudny czas, bo największą tragedią dla matki jest stracić dziecko. Na szczęście, czas leczy rany, a od śmierci Filipa minęło 7 lat – wyznała pół roku temu na łamach magazynu.

Barbara Trzeciak-Pietkiewicz pracowała jako dziennikarka radiowa i telewizyjna, realizowała także filmy dokumentalne. Brała udział w wydarzeniach Marca 1968 r., a w stanie wojennym była internowana.

W latach 90. kierowała radiem i telewizją we Wrocławiu, później została dyrektorem TVP2 i dyrektorem programowym w Polsacie, a także członkiem rady nadzorczej TV4.

Obejrzyj: "Mieliśmy ściśnięte gardła". Monika Zamachowska o kulisach nowych odcinków "Europa da się lubić"

d33flcu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33flcu