Trwa ładowanie...

Monika Zamachowska pozywa tabloid. Chodzi o zdjęcia z ukrycia

Monika Zamachowska idzie na wojnę z "Super Expressem" i fotoreporterem, "który przekroczył wszelkie granice przyzwoitości".

Monika Zamachowska pozywa tabloid. Chodzi o zdjęcia z ukryciaŹródło: ONS.pl
dfwcryu
dfwcryu

Chodzi o artykuł, jaki kilka dni temu pojawił się na stronie "Super Expressu". Tabloid donosił w nim, że Zbigniew Zamachowski przechodzi rehabilitację w ośrodku w województwie świętokrzyskim. Aktor trafił tam po zabiegu artroskopii kolana, który przeszedł na początku roku.

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Narożna o rozwodzie. "Dokument z rozprawy sądowej będzie komentarzem"

Tekst został zilustrowany zdjęciami fotografa, który podpatrzył Monikę i Zbigniewa Zamachowskich, jak grają w kręgle i ping ponga.

dfwcryu

Monika Zamachowska poinformowała właśnie na Instagramie, że zamierza pozwać tabloid i fotoreportera, za to, że "przekroczył wszelkie granice przyzwoitości i znacznie naruszył nasze prawo do prywatności".

"Mili, szanowni! Z przykrością informujemy, że zdecydowaliśmy się wytoczyć proces o naruszenie dóbr osobistych redakcji gazety "Super Express" i osobiście Waldemarowi Skocznemu, fotoreporterowi, za artykuł, który przekroczył wszelkie granice przyzwoitości i znacznie naruszył nasze prawo do prywatności. To nie było jednostkowe działanie ze strony "SE". Przeciwnie, to raczej kropla, która przelała czarę goryczy" - czytamy na Instagramie Zamachowskiej.

We wpisie możemy też przeczytać, że małżeństwo reprezentuje kancelaria Lach Janas Biernat Adwokaci i Radcowie Prawni.

"Ogromna wiedza i doświadczenie mec. Macieja Lacha i mec. Dawida Biernata każe nam wierzyć, że sprawiedliwości stanie się zadość" - pisze Monika Zamachowska.

dfwcryu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfwcryu