Pierwszy raz na czerwonym dywanie od ślubu
Heidi Klum to stara bywalczyni gali MTV VMA. Nie mogło zabraknąć jej na czerwonym dywanie i tym razem. Modelka najwięcej wspólnego z muzyką ma dzięki swoim partnerom. Kiedyś była z Sealem, teraz jest żoną Toma Kaulitza, znanego z Tokio Hotel. Ich ślub odbył się na początku sierpnia 2019 roku. Heidi przerwała więc miesiąc miodowy, by dołączyć do gwiazd na jednej z większych imprez w show-biznesie.
MTV VMA 2019
Heidi na tę okazję wybrała krótką czarną, połyskliwą sukienkę od NEDO. Kreacja wyeksponowała dekolt gwiazdy i długie do nieba nogi. Sukienka była na tyle krzykliwa, że Heidi nie musiała już martwić się o dodatki. Zobaczcie, jak prezentowała się w pełnej okazałości.
MTV VMA 2019
Powiedzieć, że Klum wygląda jak milion dolarów, to mało. Modelka nieustannie zaskakuje świetnymi kreacjami. I też dlatego jest ciągle zapraszana na różne imprezy w show-biznesie. Nie od dziś wiadomo, że lista gości zależy też od tego, o kim się najwięcej mówi.
MTV VMA 2019
43-letnia modelka nic nie zmienia się przez lata. Dalej cieszy się potężną popularnością. Dlatego zawirowania w jej życiu prywatnym to często temat nr 1 w kolorowej prasie. A ostatnio wiele się w jej życiu wydarzyło.
MTV VMA 2019
W 2012 roku gruchnęła wiadomość o tym, że rozstaje się z Sealem. Ogłosili separację po sześciu latach małżeństwa, Klum wystąpiła o rozwód. Po kilku latach pojawiły się plotki, że modelka spotyka się z 16-lat młodszym Tomem Kaulitzem. Szybko się potwierdziły, bo nie ukrywali długo swojego związku. W lutym 2019 roku pobrali się, natomiast ceremonia weselna odbyła się dopiero w sierpniu.