Trwa ładowanie...
d5yllhi

Muniek Staszczyk z solowym utworem. Wkrótce wyda album

Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love, postanowił poprowadzić karierę solową. Za kilka miesięcy ukaże się jego album "Syn miasta", który już teraz zaczął promować. Wypuścił teledysk do singla "Pola", w którym grają Agata Buzek i Jacek Braciak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Muniek Staszczyk z solowym utworem. Wkrótce wyda album
Muniek Staszczyk z solowym utworem. Wkrótce wyda album (Getty Images)
d5yllhi

Muniek Staszczyk z solowym utworem

W październiku 2017 roku grupa T.Love oficjalnie zawiesiła swoją działalność po 35 latach. To była decyzja podjęta przez Muńka Staszczyka, który miał "potrzebę zdystansowania się od tego zjawiska". Zrobił sobie przerwę i po kilkunastu miesiącach odpoczynku wraca z nową muzyką. - Trzeba chwilę pożyć bez T.Love. Można coś robić kameralnego, może płytę nagrać jako Zygmunt Staszczyk - tak jak mam w dowodzie, bo Muniek kojarzony jest z T.Love. Wielu muzyków znam, dostaję sygnały od ludzi, że chętnie by pograli ze mną, bo wiedzą, ze T.Love zawiesza działalność – mówił wówczas w rozmowie z PAP Life.

Piosenka „Pola” jako pierwsza promuje album "Syn miasta". Z jednej strony słychać klimat T.Love, z drugiej Muniek Staszczyk potrafi wstrzelić się w nowe trendy i standardy polskiego rocka. Komentarze internautów wskazują na pozytywny odbiór singla. W teledysku występują Agata Buzek i Jacek Braciak.

d5yllhi

Premiera płyty "Syn miasta" 18 października.

Posłuchajcie najnowszego singla Muńka Staszczyka "Pola".

d5yllhi

Podziel się opinią

Share
d5yllhi
d5yllhi