Trwa ładowanie...

Musiał pozuje z dziadkiem. Jego postawa powinna być przykładem

Jeden z najpopularniejszych młodych aktorów w naszym kraju – Maciej Musiał, bardzo lubi dzielić się swoim życiem na Instagramie. Nie wstydzi się promowania patriotycznych wartości, które są dla niego ważne.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Musiał pozuje z dziadkiem. Jego postawa powinna być przykłademŹródło: PAP, fot: Stach Leszczyński
d2ujfh2

To nie pierwszy raz, kiedy Maciej Musiał wrzuca na Instagram zdjęcia ze swoim dziadkiem. Niby nic nadzwyczajnego, ale większość ludzi w młodym wieku raczej nie jest do tego skora. Dlatego aktor mógłby jawić się tu jako przykład dla swoich rówieśników. Tym bardziej, że fotki z dziadkiem są naprawdę urocze.

Przeglądając profil Musiała nie da się nie zauważyć, że zdjęcia, na których pozuje też jego dziadek, są zupełnie naturalne. Aktor nie wrzuca tych zdjęć po to, by przybyło mu fanów i obserwatorów. Widać, że relacja między nim i seniorem jest niewymuszona, naturalna i pełna pozytywnych emocji.

23-latek docenia zasługi swojego dziadka nie tylko dla rodziny, ale też i dla całego kraju. Co i rusz wspomina o tym, że starszy pan walczył w powstaniu, że został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Co więcej, Musiał promuje historię i jej bohaterów, np. poprzez branie udziału w akcji wysyłania kartek pocztowych do powstańców warszawskich, o czym mówi poprzez swoje social media.

d2ujfh2

To, co dla wielu młodych ludzi byłoby wyczynem, dla aktora wydaje się być zupełnie normalne. Dlatego właśnie Musiał może stanowić przykład dla rówieśników i młodszych od siebie.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2ujfh2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ujfh2