Musiał rozstał się z Więdłochą
None
Agnieszka Więdłocha, Maciej Musiał
To już koniec jednego z najbardziej tajemniczych związków w polskim show-biznesie. Mimo iż Agnieszka Więdłocha i Maciej Musiał byli parą ponad rok, nigdy nie pokazali się oficjalnie razem i nie skomentowali doniesień na temat łączącej ich relacji.
Teraz tym bardziej tego nie zrobią, bo okazało się, że niedawno aktor rozstał się z o 9 lat starszą partnerką. Znajomi obojga twierdzą, że powód, który podał, bardzo ją zabolał.
Agnieszka Więdłocha, Maciej Musiał
Agnieszka i Maciej poznali się jeszcze zanim Musiał stał się popularny za sprawą roli w serialu "Rodzinka.pl". Para przyjaźniła się, choć młody aktor nie ukrywał, że chciałby nawiązać bliższą relację z koleżanką po fachu.
Poznałam go wiele lat temu, zanim został idolem nastolatek. Przyjaźnimy się - ucinała wszelkie plotki na ich temat Więdłocha.
Agnieszka Więdłocha
W końcu fotoreporterzy przyłapali ich jednak na randkach, a na portalach społecznościowych ich znajomych zaczęły pojawiać się zdjęcia, na których zakochani chętnie okazywali sobie czułość.
Wydawało się, że z dala od mediów mają szansę stworzyć trwały związek. Niestety Maciek zdecydował inaczej.
Agnieszka Więdłocha, Maciej Musiał
Agnieszka nie spodziewała się, że ich trzymany w tajemnicy przed światem związek tak szybko się skończy. Nieoczekiwanie ukochany oznajmił jej, że chce się z nią rozstać. Stwierdził, że jednak zbyt wiele ich dzieli, by mogli nadal tworzyć parę. Zaproponował jej przyjaźń. Agnieszka była zbyt poważna. Nie nadążała za Maćkiem, który ma sto pomysłów na minutę - wyznała "Na żywo" osoba z ich otoczenia.
Agnieszka Więdłocha
Więdłocha jest podobno załamana i nie potrafi ukryć żalu.
Zakochała się, nie bacząc na podszepty rozsądku, że ten związek nie ma szansy przetrwać - powiedziała tygodnikowi jej koleżanka.
Szkoda, że im się nie udało. Tworzyli piękną parę.