Trwa ładowanie...

Music Power Explosion. Festiwalowy autobus dowiezie fanów na stadion!

Tiesto, Steve Aoki, Zedd, Don Diablo, Afrojack, Blinders i DJ Kuba & Neitan zagrają 13 lipca na festiwalu we Wrocławiu. Fani będą mogli tam dotrzeć specjalnym autobusem Radia ZET.

Music Power Explosion. Festiwalowy autobus dowiezie fanów na stadion!Źródło: Materiały prasowe
d3pg7rv
d3pg7rv

Na muzyczne wydarzenie lata we Wrocławiu przyjadą fani z całej Polski. Wielu z nich na Dolny Śląsk dotrze publicznymi środkami lokomocji. I właśnie głównie dla nich przygotowywana jest specjalna oferta we współpracy z Radiem ZET, jednym z patronów Music Power Explosion. W tym roku rozgłośnia towarzyszy organizatorom w promocji i znacząco przyczyni się do zapewnienia nieziemskiego klimatu i niebywałych wrażeń w dniu show. Jedną z głównych atrakcji przygotowaną przez Radio ZET jest przyjazd do Wrocławia Muzycznego Autobusu. W tej chwili wozi on uczestników Open'er Festivalu, który odbywa się w Gdyni. Z Wybrzeża charakterystyczny czerwony pojazd przyjedzie prosto do Wrocławia.

- To będzie spektakularna noc, pełna muzycznych wrażeń, a Muzyczny Autobus Radia ZET ułatwi festiwalowiczom płynne przemieszczanie się po Wrocławiu - mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Przejazdy specjalnym autobusem będą bezpłatne, a jego dokładny rozkład jazdy poznamy w przyszłym tygodniu.

Music Power Explosion odbędzie się już 13 lipca na Stadionie Wrocław. Impreza przyciągnie do stolicy Dolnego Śląska rzesze fanów muzyki EDM! Bilety na wydarzenie można jeszcze nabyć za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl. Organizatorem festiwali jest agencja Prestige MJM ze współpracy ze Strefą Kultury Wrocław.

d3pg7rv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pg7rv