Trwa ładowanie...
d7rpy3l

Music Power Explosion z hitami tegorocznego lata

Artyści, którzy zaprezentują się tego lata na Music Power Explosion, przygotowują się już do serii letnich festiwali. Najnowsze produkcje wypuścili w tym tygodniu Don Diablo, Steve Aoki, Tiesto i Blinders we współpracy z wytwórnią Martina Garrixa. Czy osiągną status letnich hitów? Z pewnością usłyszymy je na żywo 13 lipca na Stadionie Wrocław.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Music Power Explosion
Music Power Explosion (Materiały prasowe)
d7rpy3l

Tiesto, legenda świata muzyki elektronicznej wyprodukował utwór we współpracy z Dzeko i połączył siły z wyjątkowo gorącym nazwiskiem hip hopu - Post Malone, zyskując dzięki temu idealną fuzję brzmień, która celuje zdecydowanie nie tylko w fanów muzyki elektronicznej, ale również miłośników hip hopowych czarnych brzmień.

- „Jackie Chan” powstała bardzo spontanicznie. Dzeko i ja przyjaźnimy się z Post Malon’em od jakiegoś czasu. W Las Vegas poznaliśmy Preme, który zaprezentował nam zarys kawałka, nad którym pracował z Postem. Stwierdziliśmy, że to idealna okazja, by zrobić coś razem. Nie mogłem się doczekać premiery, tak bardzo chciałem puścić ten kawałek wszystkim. Myślę, że celujemy w największy hit lata – mówi Tiësto.

d7rpy3l

Nie szukając daleko - kolejna mieszanka gatunków wyszła spod skrzydeł Steve Aoki, który wydał wcale nieudawany utwór „Pretender” we współpracy z amerykańskim raperem Lil Yachty. Utwór to pewniak i zdecydowany faworyt letnich audycji radiowych. Z pewnością tego lata będzie powracał do słuchawek i głośników.

Sporo emocji w tym tygodniu dostarczył także Don Diablo, który zaangażował do współpracy Hildę. Utwór „Wake Me When It’s Quiet” wydany pod marką Hexagon przyprawia o ciarki od pierwszych brzmień. To namiastka ballady, która w delikatny sposób przeradza się w elektroniczne arcydzieło. Utwór skradł już serca fanów na całym świecie i wybrzmiał w tym tygodniu między innymi na EDC Las Vegas.

Wszystkie najnowsze utwory z pewnością usłyszymy na żywo w Polsce 13 lipca we Wrocławiu na Music Power Explosion. Na scenie pojawią się największe światowe gwiazdy: Tiesto, Steve Aoki, Afrojack, Don Diablo i Zedd. Polskę reprezentować będą Blinders oraz DJKuba&Neitan. Bilety na wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl. Organizatorem największej imprezy muzyki elektronicznej tego roku w Polsce jest agencja Prestige MJM we współpracy ze Strefą Kultury Wrocław.

d7rpy3l

Podziel się opinią

Share

d7rpy3l

d7rpy3l