Trwa ładowanie...
d2ymb0w

Music Power Explosion z hitami tegorocznego lata

Artyści, którzy zaprezentują się tego lata na Music Power Explosion, przygotowują się już do serii letnich festiwali. Najnowsze produkcje wypuścili w tym tygodniu Don Diablo, Steve Aoki, Tiesto i Blinders we współpracy z wytwórnią Martina Garrixa. Czy osiągną status letnich hitów? Z pewnością usłyszymy je na żywo 13 lipca na Stadionie Wrocław.
Share
Music Power Explosion
Music Power ExplosionŹródło: Materiały prasowe
d2ymb0w

Tiesto, legenda świata muzyki elektronicznej wyprodukował utwór we współpracy z Dzeko i połączył siły z wyjątkowo gorącym nazwiskiem hip hopu - Post Malone, zyskując dzięki temu idealną fuzję brzmień, która celuje zdecydowanie nie tylko w fanów muzyki elektronicznej, ale również miłośników hip hopowych czarnych brzmień.

- „Jackie Chan” powstała bardzo spontanicznie. Dzeko i ja przyjaźnimy się z Post Malon’em od jakiegoś czasu. W Las Vegas poznaliśmy Preme, który zaprezentował nam zarys kawałka, nad którym pracował z Postem. Stwierdziliśmy, że to idealna okazja, by zrobić coś razem. Nie mogłem się doczekać premiery, tak bardzo chciałem puścić ten kawałek wszystkim. Myślę, że celujemy w największy hit lata – mówi Tiësto.

d2ymb0w

Nie szukając daleko - kolejna mieszanka gatunków wyszła spod skrzydeł Steve Aoki, który wydał wcale nieudawany utwór „Pretender” we współpracy z amerykańskim raperem Lil Yachty. Utwór to pewniak i zdecydowany faworyt letnich audycji radiowych. Z pewnością tego lata będzie powracał do słuchawek i głośników.

Sporo emocji w tym tygodniu dostarczył także Don Diablo, który zaangażował do współpracy Hildę. Utwór „Wake Me When It’s Quiet” wydany pod marką Hexagon przyprawia o ciarki od pierwszych brzmień. To namiastka ballady, która w delikatny sposób przeradza się w elektroniczne arcydzieło. Utwór skradł już serca fanów na całym świecie i wybrzmiał w tym tygodniu między innymi na EDC Las Vegas.

Wszystkie najnowsze utwory z pewnością usłyszymy na żywo w Polsce 13 lipca we Wrocławiu na Music Power Explosion. Na scenie pojawią się największe światowe gwiazdy: Tiesto, Steve Aoki, Afrojack, Don Diablo i Zedd. Polskę reprezentować będą Blinders oraz DJKuba&Neitan. Bilety na wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl. Organizatorem największej imprezy muzyki elektronicznej tego roku w Polsce jest agencja Prestige MJM we współpracy ze Strefą Kultury Wrocław.

d2ymb0w

Podziel się opinią

Share
d2ymb0w
d2ymb0w