Trwa ładowanie...

Myles Kennedy o Billie Eilish: „To dzisiaj najlepsza artystka”

Myles Kennedy, wokalista zespołu Alter Bridge i współtowarzysz Slasha w projekcie "Slash, Myles Kennedy & The Conspirators", to jeden z najlepszych wokalistów w branży. W 2008 r. miał nawet szansę dołączyć do legendarnego Led Zeppelin jako posiadacz czterooktawowego głosu.

Myles Kennedy o Billie Eilish: „To dzisiaj najlepsza artystka”Źródło: East News
d3am2qg

Zespół Alter Bridge zagrał w ubiegłym tygodniu w warszawskiej hali Ursynów. Podczas wywiadu udzielonego Sandrze Hajduk Myles Kennedy zapytany o to, kogo uważa dziś za najlepszą wokalistkę, wyznał, iż jego zdaniem to 18-letnia Billie Eilish.

"Jest najlepsza. To, co tworzą z bratem jest dzisiaj bardzo potrzebne" - powiedział muzyk o nominowanej do nagrody Grammy w aż sześciu kategoriach młodej artystce.

Muzyk wspomniał też o innych nominowanych do nagrody Grammy kolegach, członkach grupy Rival Sons.

d3am2qg

"Mają teraz dwie nominacje do Grammy. Jestem ciekaw ich przyszłości. Dobrze jest widzieć, że doczekali się swojego czasu" - wyznał w czasie rozmowy.

Zgadzacie się z nim?

Myles Kennedy w Polsce

Myles Kennedy to amerykański wokalista, autor tekstów, znany przede wszystkim z występów w zespole Alter Bridge, którego pozostaje członkiem od 2004 r.

W 2008 r. media obiegła informacja, że był jednym z domniemanych kandydatów na stanowisko wokalisty w zespole Led Zeppelin. Kennedy zaprzeczył tym doniesieniom jakiś czas później.

d3am2qg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3am2qg